Komunikaty

Wyniki I tury Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego - Stary Lubliniec – 08.04.2018 r.

Wyniki I tury

Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego

- Stary Lubliniec – 08.04.2018 r.

W dniu 08.04.2018 r. została na zalewie w Starym Lublińcu rozegrana I tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego. Niestety okoń nie chciał współpracować, złowiono zaledwie 7 wymiarowych sztuk, za to szczupaki aż za bardzo. W kategorii senior zwyciężył Kartusz Mateusz, drugi był Żuk Piotr, trzecie miejsce zajął Kościeliński Wojciech. W kategorii junior nie złowiono wymiarowej ryby, w klasyfikacji drużynowej 1 miejsce zajął team Gunki Miejskie Dynów 1( Kijowski Stanisław i Kartusz Mateusz), drugie Gunki Miejskie Dynów 4( Słota Waldemar i Wandas Tomasz) i trzecie miejsce przypadło teamowi „ Jaz” Przeworsk 2 ( Żuk Piotr, Gołdasz Mateusz). Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni dyplomami oraz pucharami, które wręczył Prezes Miejskiego Koła „ Hutnik” w Lubaczowie wraz z Sędzią Głównym zawodów Galuchem Robertem. Po ceremonii wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na ciepły posiłek, który przygotował Gospodarz Koła Soliński Edward.

Zawody odbyły się w sportowej i koleżeńskiej atmosferze, nie wpłynął żaden protest, w imieniu organizatorów dziękuje za liczny udział w zawodach.