Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2018

 

W niedzielę  03.06.2018 nad zbiornikiem Kolasa, którym opiekuje się Nasze Koło odbyły się zawody dla dzieci z okazji Dnia Dziecka . Zawody, jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodych wędkarzy.  Dzięki sprzyjającej aurze 18 dzieci rywalizowało z wędką w ręku a kilka małych adeptów obserwowało z zainteresowaniem ich poczynania.

 

Zbiórka przed zawodami zaplanowana był na godzinę 9.00. Po powitaniu zebranych zawodników wraz z opiekunami przez V-ce Prezesa Koła ds. Sportu i Młodzieży Sławomira Nowackiego rozpoczęło się losowanie stanowisk.

 

Łowienie rozpoczęło się o godz. 9,30 tej i trwało 1,5 godziny. Zaangażowane dzieci podczas łowienia niejednokrotnie nie pozwalały swoim opiekunom w jakiejkolwiek pomocy, same zakładały przynęty, odhaczały ryby i zarzucały wędki. Czasem opiekun pomógł co najwyżej rozplątać zestaw i troszkę podtrzymał podbierak przy podbieraniu większej ryby.

 

W trakcie trwania zawodów, jak co roku, młodych wędkarzy odwiedziła Starosta Sieradzki – Mariusz Bądzior życząc udanych połowów i jak największych ryb.

 

Po sygnale kończącym zawody wszyscy uczestnicy oczekiwali na swoich stanowiska komisji wagowej. Mimo atmosfery zabawy mała nutka rywalizacji grała pomiędzy dziećmi. Każdy był ciekawy jaki osiągnie wynik i czy będzie lepsza/szy od koleżanki/kolegi z boku.

 

Po zważaniu połowów wszystkich zawodników komisja sędziowska przystąpiła do przeliczania wyników.  Dzieci w raz z opiekunami (rodzicami, dziadkami) w tym czasie częstowali się przygotowanymi ciastami (przez członkinie Koła) , kiełbasą, kaszanką i chlebkiem  z grilla. Jak co roku dużym powodzeniem cieszył się pieczony chleb z masłem czosnkowym, które przygotował Kolega Marek Laszczyk.

 

Po posiłku nastąpiła pora odczytania wyników. Przed wręczeniem nagród, głos zabrał Prezes PKS Sieradz Sławomir Gozdalik , który pogratulował wieloletniej organizacji zawodów z cyklu Dnia Dziecka.

 

Wyniki zawodów przedstawił sędzia Zygmunt Miłek. Troje dziewcząt i troje chłopców z największą wagą otrzymało pamiątkowe puchary, pamiątkowe puchary otrzymała też Mikołajczyk Kinga łowczyni najdłuższej ryby zawodów oraz Śniegula Wiktor łowca największej pod względem wagi ryby zawodów. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medal za uczestnictwo.

 

Dzieciaki oprócz medali i pucharów otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe, słodycze oraz wykonane ręcznie przez członka Naszego Koła Stanisława Pawlaka domki i wiatraczki.

 

Po rozdaniu nagród w tą ciepłą niedzielę dzieci dla ochłody otrzymały lody ufundowane przez członka Naszego Koła Marka Jarosławskiego.

 

Zarząd Koła PZW Boleń w Sieradzu serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom  za coroczne wspomaganie zawodów w Naszym Kole.

 

Sponsorzy

 

- Mariusz Bądzior - Starosta Sieradzki

- Marek Kanicki - Vice Starosta Sieradzki

- Zarząd Okręgu PZW Sieradz

- Sławomir Gozdalik - Prezes PKS Sieradz

- członkowie Rady Nadzorczej PKS Sieradz

- członkowie związków zawodowych przy PKS Sieradz

- Nadleśnictwo Poddębice

- Sklep KAJTEK

- Hurtownia ATEST Sieradz

- Piekarnia ZAGŁOBA Sieradz

- członkowie i sympatycy Koła "BOLEŃ" : Jacek Szczepaniak, Stanisław Pawlak, Marek Laszczyk, Marek Jarosławski

 

Najlepsze wyniki osiągnęli :

 

1. Martyna Barczewska - 1600

2. Zuzanna Wira - 1560

3. Ślązak Justyna - 1080

4. Musialski Piotr - 980

4. Mikołajczyk Zuzanna – 980

6. Szczepaniak Wiktor – 900

7. Kluska Antoni – 840

8. Mikołajczyk Kinga – 700

9. Pietrzak Franciszek – 660

10. Wodzyńska Hanna – 640

10. Śniegula Wikotr – 640

12. Spętana Natalia – 600

13. Pietrzak Adam – 400

14. Grzebska Sandra – 360

14. Wodzyński Michał – 360

16. Niewiadomska Michalina – 280

17. Krystkiewicz Kornelia – 240

18. Szczepaniak Adam – 160

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty