Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Piękny Dzień, Wspaniałe Dzieci, Świetna Zabawa

W dniu 03.06.2018r ( Niedziela) odbyły sie zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Liścień Sławoborze oraz Urząd Gminy Sławoborze. W wędkarskich zmaganiach udział wzięło 63 dzieci oraz ich opiekunowie. Organizatorzy zadbali o atrakcje i niespodzianki dla najmłodszych. Pogoda dopisała, dzięki czemu dzieci aktywnie spędziły czas na świerzym powietrzu.Jedną z atrakcji była kurtyna wodna przygotowana przez OSP Sławoborze, która chłodziła uczestników po udziale w wędkarskich zmaganiach

 

 


Dzieci jak co roku nie mogły sie doczekać jednak najważniejszej części imprezy - wędkowaniu.

 

 

Zawody podzielone były na trzy kategorie wiekowe. Już przy losowaniu stanowisk towarzyszyły naszym pociechom duże emocje. Każda grupa wędkowała jedną godzinę. Dzięki sprawnemu sędziowaniu zawody przebiegły błyskawicznie i bez żadnych przeszkód. Wszystkie konkurencje były rozegrane "Fair play" i w tak ważnym dniu dla naszych Dzieci nie było przegranych. Mamy nadzieje że kolejne spotkania będą jeszcze bardziej emocjonujące.

 

 

Serdeczne podziękowania dla organizatorów, sponsorów, sędziów, Ochotniczej Straży Pożarnej z ternenu naszej Gminy oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty