Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pozytywne szaleństwo

Kiedy widzisz, że na realizację swych pasji najzwyczajniej w świecie brakuje czasu, kiedy odczuwasz dyskomfort związany z zaniedbywaniem hobby – pomyśl czy nie warto postawić na spontaniczność.

Kajetan Miksza

Miesiąc maj minął nie tylko pod znakiem, jak to niektórzy piszą, otwarcia sezonu „szczupakowego”. W naszym kole to poważny znak prężnych przygotowań pilnych uczniów uczęszczających na warsztaty wędkarskie. 

Najmłodsza brać wędkarska mając świadomość zbliżających się zawodów organizowanych już od lat z okazji Dnia Dziecka, postanowiła „deptać sobie po piętach” w treningowej współrywalizacji.

Znając moje zasady mówiące – TAM GDZIE JESTEM JA, TAM TEŻ SĄ WĘDKI, postanowili odwiedzić mnie na łowisku specjalnym.

Ileż emocji przyświecało tej kreatywności, ile taktycznych manewrów ujrzało światło dzienne o tym chyba tylko wiedzą sami uczestnicy i oczywiście skromny instruktor, który jest każdorazowo zaszczepiany młodzieńczym szaleństwem, oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu, i który dzięki takiemu podejściu do pasji, ciągle uczy się czegoś nowego.

Jak zawsze zachęcam każdego kto ma możliwości poświęcenia odrobiny czasu dla najmłodszych „specjalistów”, aby nie przechodzić obojętnie obok nich.

Nie byłbym sobą gdybym nie nagrodził najwytrwalszych w boju, to do nich poleciały pakiety startowe, które pozwolą na rozwijanie swych pasji i zainteresowań oraz dadzą nadzieję na jeszcze większe sukcesy podczas przyszłych wypraw.

Pragnę z tego miejsca również podziękować za udostępnienie łowiska specjalnego w Starej Niedziałce.
Pan Jarosław Płochocki po raz kolejny nieodpłatnie ugościł młodych wędkarzy pokazując tym samym, że „ŁOWISKO U SZERSZENIA” jest otwarte na ich edukację i często przygodę życia.

Piotr Głażewski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty