Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wieści z areny okręgowej 2018

W dniach 9-10.06.2018 na łowisku Smardzew odbyły się Mistrzostwa Okręgu w kat:kadet U-15,junior U-20, młodzież U-25,kobiet.

Nasze koło miało trzech reprezentantów w kategorii junior do lat 20, w pozostałych kategoriach śmiałków nie było.

Rywalizacja zapowiadała się imponująco, trzech z jednego koła, znających poniekąd swoje możliwości i siebie .Jednak  wszyscy nie znali najważniejszego - łowiska .Stanowiska były przygotowane wzorowo ,możliwość dojazdu na rozładowanie sprzętu stwarzała duży komfort.

Łowienie: pierwsze sondowanie gruntu i .....trzeba było dowiązywać żyłkę ,przyzwoita głębokość na 11 m ,topy trzy elementowe okazały się krótkie.

Po godzinie łowienia dało się wyczuć zdziwienie ,w sektorze nikt nie łowił ,pojedyńcze rybki trafiały do siatek. Damian Chudziński mistrz Naszego koła stracił bonusa na wagę jedynki sektorowej ,jeden leszczyk w siatce i jakaś "blojda" dały mu trzy punkty sektorowe(330 pkt.),Krystian po dwóch godzinach miał jednego jazgarza na szczęście pod sam koniec poratował się uklejami i zakończył na czwartym(225 pkt.) ,Patryk zakonczył na szóstym  (40 pkt.) ,a sektor wygrało 365 pkt

W drugim dniu losy się odwróciły ,bardzo ładnie łowił Patryk Bednarkiewicz i  wygrał sektor(1425 pkt.) ,Krystian stracił godzinę na szukanie uklejek (taki był plan) i niestety zakończył na szóstym w sektorze,Damian Chudziński z dziesiątką w sektorze zmarnował szanse na Mistrza.

Po upalnym weekendzie pełnym wrażeń ,II-vce Mistrzem Okregu w kat. U-20 został Patryk Bednarkiewicz, z szóstego po pierwszym dniu wskoczył na podium ,co się bardzo ceni. Mistrzem juniorów został Mikołajczyk Paweł ,I v-ce Mistrzem Milczarek Jakub.

Brawa dla chłopaków za sportową postawę,a organizatorom dziękuje za wzorowo przeprowadzone zawody.

Dziękuje w imieniu zawodników firmą które miały swój udział sponsorski ,dzięki temu całość wyglądała bardzo okazale.

Sklepy: Hobby Pabianice ,ARI ,TOP Sieradz,Aquas,Match Pro,Gienek Gliny.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty