Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

KLASYFIKACJA Muchowych Mistrzostw Okręgu – 2018 Kat. Senior (ŁĄCZKI – LESKO 10 czerwca 2018r.)

 

KLASYFIKACJA

Muchowych Mistrzostw Okręgu – 2018

Kat. Senior /ŁĄCZKI – LESKO 10 czerwca 2018r./

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło / klub

I tura

II tura

Klasyfikacja końcowa

Najdł.

ryba

Pkt. za ryby

Pkt.

Sektor

Najdł.

ryba

Pkt. za ryby

Pkt.

Sektor

1

Wojdyło Wojciech

Miejskie Dynów Gunki Team I

45

10270

1

31.2

5000

1

2

15270

2

Hadam Bartosz

San Sport Dynów Team II

43,7

2390

1

30,7

1030

2

3

3420

3

Kaniuczak Jarosław

San Sport Dynów Team I

36,8

5910

2

32,0

3730

2

4

9640

4

Gerula Grzegorz

San Sport Dynów Team I

29,6

2760

1

34,6

4320

3

4

7080

5

Kartusz Mateusz

Miejskie Dynów Gunki Team II

26,5

1760

4

26,1

1790

1

5

3550

6

Szewczyk Bogusław

San Sport Dynów Team II

37,7

5420

3

43,5

2480

3

6

7900

7

Baran Mateusz

Miejskie Dynów Gunki Team I

44,1

1450

2

36,7

2970

4

6

4420

8

Tworzydło Tomasz

Miejskie Dynów Gunki Team II

30,5

1030

3

25,6

2640

5

8

3670

9

Hadam Stanisław

San Sport Dynów Team I

26,0

880

6

26,0

880

3

9

1760

10

Łach Paweł

San Sport Dynów Team III

28,0

1850

6

30,5

2000

4

10

3850

11

Kijowski Stanisław

Miejskie Dynów Gunki Team II

31,0

2850

5

27,5

940

5

10

3790

12

Kowal Marcin

Jaz – Przeworsk

 

0

10

30,0

7280

1

11

7280

13

Duduś Maciej

San Sport Dynów Team II

 

0

10

33,0

4940

2

12

4940

14

Banaś Jakub

Miejskie Dynów Gunki Team IV

28,9

970

4

31,5

1060

8

12

2030

15

Bielec Mirosław

Miejskie Dynów Gunki Team I

33,1

2000

2

 

0

10

12

2000

16

Żółty Grzegorz

Dubiecko

29,6

1880

3

 

0

10

13

1880

17

Socha Gabriel

San Sport Dynów Team III

29,5

2850

4

 

0

10

14

2850

18

Derelinkiewicz Grzegorz

Miejskie Dynów Gunki Team III

28,0

940

5

 

0

10

15

940

19

Kiszka Wojciech

Radymno

 

0

10

28,0

1820

6

16

1820

20

Skiba Krzysztof

Miejskie Dynów Gunki Team III

26,0

1760

7

 

0

10

17

1760

21

Jurczyk Łukasz

Dubiecko

 

0

10

32,5

1090

7

17

1090

22

Kiszka Kacper

Radymno

27,5

940

8

 

0

10

18

940

23

Jałowiec Wiesław

Dubiecko

26,0

880

9

 

0

10

19

880

24

Krupa Stanisław

San Sport Dynów Team III

 

0

10

 

0

10

20

0

25

Duda Stanisław

Miejskie Dynów Gunki Team III

 

0

10

 

0

10

20

0

26

Bartnicki Rafał

San Sport Dynów Team IV

 

0

10

 

0

10

20

0

27

Chrapek Dawid

Miejskie Dynów Gunki Team IV

 

0

10

 

0

10

20

0

28

Patora Bogdan

Miejskie Dynów Gunki Team IV

 

0

10

 

0

10

20

0

29

Kasia Ireneusz

San Sport Dynów Team IV

 

0

10

 

0

10

20

0

30

Trysło Robert

Radymno

 

0

10

 

0

10

20

0

31

Gąsiecki Kamil

San Sport Dynów Team IV

 

0

10

 

0

10

20

0

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty