Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zaproszenie na zawody gruntowe Okręgu PZW Sieradz 24.06.2018

Aktualności | 2018-06-12 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

OKS PZW Sieradz zaprasza wędkarzy Kół PZW Okręgu Sieradzkiego do udziału w zawodach gruntowych na zbiorniku Smardzew. Zawody odbędą się w dniu 24.06.2018 r.

 

Zawody zostaną rozegrane z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego i regulaminem zawodów Gruntowych Okręgu PZW Sieradz. kliknij tutaj

 

Imiennych zgłoszeń proszę dokonywać nie później niż do dnia 20.06.2018 (włącznie) telefonicznie po godz. 17.00 lub sms na numer 506 776 489 kol. Mateusz Gwizdała (w wiadomości sms proszę wpisać imię, nazwisko i Koło PZW)

 

Opłata startowa 15zł

 

Losowanie stanowisk o godzinie 7.00 w dniu zawodów. Zaprasza się zawodników do wcześniejszego przybywania na miejsce zawodów by losowanie odbyło się o wyznaczonej godzinie.

 

 

DOJAZD:

 

 - jadąc z północy Okręgu (Łęczyca, Leźnica, Poddębice, Warta)kierujemy się na Sieradz drogą numer 83. Wjeżdżamy do Sieradza ulicą Wojska Polskiego na pierwszym skrzyżowaniu z światłami skręcamy w prawo i jedziemy ulicą Zakładników przechodzącą w ulicę Zachodnią aż do przejazdu kolejowego. Za przejazdem na skrzyżowaniu ulicy Zachodniej z ulicą Polskiej Organizacji Wojskowej skręcamy w prawo (kierunek Kalisz) i jedziemy do ronda. Na rondzie skręcamy w trzeci zjazd (kierunek Łódź/Wrocław, droga krajowa numer 12) i jedziemy do kolejnego ronda. Skręcamy na rondzie w pierwszy zjazd (ulica Reymonta, droga utwardzona żwirowo-piaszczysta) jedziemy tą drogą do przez las i wjeżdżamy na koronę zapory. Biuro zawodów oraz teren zawodów znajdować się będzie po drugiej stronie zbiornika na końcu drogi asfaltowej.

 

-jadąc z wschodu Okręgu (Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola) kierujemy się na Sieradz drogą ekspresową S8 do węzła Sieradz Południe. Na tym węźle skręcamy do Sieradza (kierunek Kalisz, droga krajowa numer 12) i jedziemy do drugiego ronda. Na rondzie skręcamy w trzeci zjazd (ulica Reymonta, droga utwardzona żwirowo-piaszczysta) jedziemy tą drogą do przez las i wjeżdżamy na koronę zapory. Biuro zawodów oraz teren zawodów znajdować się będzie po drugiej stronie zbiornika na końcu drogi asfaltowej.

 

-jadąc z południa Okręgu (Wieluń, Złoczew, Działoszyn, Rusiec, Osjaków) kierujemy się na Sieradz drogą ekspresową S8 do węzła Sieradz Południe. Na tym węźle skręcamy do Sieradza (kierunek Kalisz, droga krajowa numer 12) i jedziemy do drugiego ronda. Na rondzie skręcamy w trzeci zjazd (ulica Reymonta, droga utwardzona żwirowo-piaszczysta) jedziemy tą drogą do przez las i wjeżdżamy na koronę zapory. Biuro zawodów oraz teren zawodów znajdować się będzie po drugiej stronie zbiornika na końcu drogi asfaltowej.

 

W załącznikach mapka poglądowa dojazdu (źródło: google.pl/maps)

 

 PRZYBLIŻONE WSPÓŁRZĘDNE GPS N51° 34' 22.8" E18° 38' 43.0729" wyznaczone na podstawie portalu : http://vbest.com.pl/gps

 

Zapraszamy!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty