Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Okazja czyni mistrza

Wielu z nas stara się planować programy na dany dzień z najdrobniejszymi szczegółami.
Nie wiem jednak, czy można być pewnym takich planów mając świadomość, że tuż obok zawsze może pojawić się fanatyk wędkarstwa?

PZW Młodzi

 

W dniu 16 czerwca 2018 r. podczas pikniku rodzinnego corocznie organizowanego w Parafii garnizonowej w Mińsku Mazowieckim, po raz pierwszy wśród stałego programu, zagościły miłe niespodzianki i zupełnie inna tematyka - tematyka ryyyyyyybalizacji
J

Do palety konkursów i rozgrywek zostało dołączone współzawodnictwo w wędkarstwie rzutowym.

Pikanterii całości tego rodzinnego spotkania dodawała świadomość deptania po przysłowiowych „piętach” różnicy wiekowej między pokoleniami, a co za tym idzie, i ich zróżnicowany poziom zdolności manualnych.
Cóż za emocje i wielkie zaskoczenie „prostotą” konkurencji.

Mam jedynie nadzieję, że wszyscy zwycięzcy poszczególnych konkurencji w swych grupach wiekowych oraz ich rodzice są dumni z takiego finału oraz zdobytych przez ich pociechy nagród.

 Już niebawem wraz z nadchodzącymi wakacjami mogą pojawić się kolejne okazje do tak wspaniałych spotkań oraz nowych inwencji twórczych i wielkich projektów wzmacniania więzi nie tylko prorodzinnych, ale i proekologicznych.  

Serdecznie zachęcam pozytywną wędkarską brać do podobnej inicjatywy oraz zapraszam moich pilnych uczestników wędkarskich warsztatów do aktywności podczas kolejnych wspólnych manewrów.

Piotr Głażewski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty