Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

66 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM

Aktualności | 2018-09-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Janek Kita Mistrzem Polski

Na zlecenie Zarządu Głównego PZW w Warszawie  okręg w Bydgoszczy zorganizował 66 indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym.

W składzie reprezentacji PZW Okręgu w Kielcach, którzy również reprezentują barwy WKS Kiełb Brody i należą do Koła w Brodach znalazło się sześciu zawodników: Natalia Zaczek, Magdalena Serafin, Aleksandra Serafin, Donata Żelazowska, Paweł Kita i Jan Kita.

Jan Kita po zaciętej walce z Jackiem Kuzą (Okręg Kielce), wygrywając dwubój multiplikatorowy obronił po raz kolejny tytuł Mistrz Polski. Jest to jego 5-te Mistrzostwo Polski w tych konkurencjach.

Doskonale spisała się na mistrzostwach Polski w Inowrocławiu nasza aktualna mistrzyni świata w kat. juniorek Natalia Zaczek, zdobyła ona komplet medali, tj. trzy. wszystkie miały kolor srebrny (w 3-boju spinningowym, w 5-boju i niespodziewanie w 2-boju multi kobiet). W tym ostatnim wieloboju brąz dla naszych barw zdobyła druga zawodniczka
z Brodów, Donata Żelazowska, co jest już jej 12 medalem Indywidualnych Mistrzostw Polski. Swoją kolekcję medali IMP powiększyła też juniorka Magdalena Serafin. Tym razem zdobyła brązowy medal w 5-boju.  Nieco słabiej wypadli Paweł Kita w dwuboju multiplikatorowym zajął 7 Miejsce podobnie jak Aleksandra Serafin, która również zanotowała 7 miejsce.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty