Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zaproszenie na zawody o Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz - 30.09.2018 Łęczyca (drużynowe).

Aktualności | 2018-09-20 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Okręg PZW Sieradz zaprasza drużyny Kół Okręgu PZW Sieradz na spławikowe zawody o Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz 2018, które odbędą się w dniu 30.09.2018 r., na zalewie miejskim w Łęczycy.


Zawody zostaną rozegrane z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, w drużynach trzy osobowych.

 

KAŻDY ZAWODNIK STARTUJĄCY W ZAWODACH OBOWIĄZKOWO MUSI POSIADAĆ ZE SOBĄ KARTĘ I LEGITYMACJĘ WĘDKARSKĄ Z AKTUALNIE OPŁACONYMI SKŁADKAMI PZW NA ROK 2018 (warunek dopuszczenia do zawodów)

 

Imiennych zgłoszeń proszę dokonywać nie później niż do dnia 25.09.2018 (włącznie) telefonicznie po godz. 17.00 lub sms na numer 506 776 489 kol. Mateusz Gwizdała (w wiadomości sms proszę wpisać imię, nazwisko i Koło PZW)


 

Opłata startowa 45 PLN/drużyna .

 

Losowanie stanowisk o godzinie 7.00 w dniu zawodów. Zaprasza się zawodników do wcześniejszego przybywania na miejsce zawodów by losowanie odbyło się o wyznaczonej godzinie.

 DOJAZD:


- jadąc przez lub od Sieradza kierujemy się na Poddębice przez Zadzim


- jadąc przez lub od Zduńskiej Woli/Łasku kierujemy się na Poddębice przez Szadek


dalej trasą 703 do Łęczycy. Wjeżdżamy do Łęczycy ulicą Kaliską z niej skręcamy w prawo, w ulicę Jana Pawła II a następnie skręcamy w lewo, w ulicę Belwederską. Z ulicy Belwederskiej skręcamy w lewo, w ulicę Ozorkowską a dalej skręcamy w lewo, w ulicę Dworcową, którą kierujemy się zgodnie z nakazami jazdy aż do końca bloków mieszkalnych. Po prawej stronie powinny znajdować się ogródki działkowe oddzielone linią kolejową, kierujemy się drogą szutrową w stronę przejazdu przez tory a następnie drogą szutrową między działki aż dojedziemy do lustra wody.


 - jadąc przez lub od Pabianic jedziemy drogą 71 przez Konstantynów Łódzki następnie Aleksandrów Łódzki do Zgierza. Ze Zgierza drogą 91 kierujemy się na Łęczycę. Do Łęczycy wjeżdżamy ulicą Ozorkowskie Przedmieście dalej ulicą H. Sienkiewicza z której skręcamy w lewo, w ulicę Dworcową, którą kierujemy się zgodnie z nakazami jazdy aż do końca bloków mieszkalnych. Po prawej stronie powinny znajdować się ogródki działkowe oddzielone linią kolejową, kierujemy się drogą szutrową w stronę przejazdu przez tory a następnie drogą szutrową między działki aż dojedziemy do lustra wody (alternatywnie można skręcić z ulicy Ozorkowskie Przedmieście w lewo, przed komisariatem Policji a następnie jechać do końca drogi asfaltowej dalej drogą szutrową wzdłuż ogrodzenia szkoły do przejazdu kolejowego i dalej pomiędzy ogródkami działkowymi do lustra wody.


W załącznikach mapka poglądowa dojazdu (źródło: geoportal.gov.pl)


PRZYBLIŻONE WSPÓŁRZĘDNE GPS N52° 3' 11.1194" E19° 12' 0.117" wyznaczone na podstawie portalu : http://vbest.com.pl/gps

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty