Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Puchar Zalewu Nowomiejskiego - lista startowa

Aktualności | 2018-10-12 | Publikujący: Koło Nowe Miasto

Jedyna oficjalna lista startowa "V Otwartych Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych o przechodni Puchar Zalewu Nowomiejskiego".

Lista aktualizowana jest co kilka dni. Sztab Organizacyjny przyjął, że listę zamykamy przy 120 zawodnikach :)

 

1. Marcin Jaśkiewicz

2. Łukasz Reweda

3. Andrzej Paździora

4. Damian Biliński

5. Michał Budyta

6. Paweł Pogorzelski

7. Wojciech Napiórkowski

8. Adam Wasilewski

9. Artur Białobłocki

10. Rafał Bogulak

11. Daniel Smółka

12. Olaf Musiałowski

13. Michał Szyperski

14. Adam Skwiot

15. Karol Furmańczyk

16. Tomasz Płachta

17. Maciej Studziński - zwycięzca II edycji

18. Kamil Łukaszewski

19. Jacek Wardzyński

20. Michał Karpiński

21. Adam Kurpiewski

22. Piotr Panasiuk

23. Michał Drzazgowski

24. Marcin Kaźmirowski

25. Dariusz Lewandowski

26. Wiesław Tomkiewicz

27. Tomasz Piesowicz

28. Rafał Horo

29. Piotr Noga

30. Rafał Bryzu

31. Piotr Żuchowski

32. Zbigniew Sobczak

33. Robert Płachta

34. Robert Chojnacki

35. Mariusz Radzki

36. Roman Krysiak

37. Janusz Płachta

38. Cezary Piotrowski

39. Mariusz Podsiadły

40. Antoni Osuch - zwycięzca IV edycji

41. Bartek Majewski

42. Czarek Perzanowski

43. Mateusz Komar

44. Krzysztof Wasiljew

45. Piotr Okoński

46. Tomasz Gwiazdowski

47. Artur Kaźmierczak

48. Marek Charzyński

49. Cezary Piotrowski

50. Jacek Baran

51. Marek Pietrzak

52. Marek Kumorowski

53. Marek Skwarski

54. Marek Prokop

55. Daniel Świder

56. Sebastian Urawski

57. Sławomir Prokop

58. Kazimierz Bogucki

59. Jarosław Pytlarczyk

60. Michał Połeć

61. Mateusz Prokop

62. Sebastian Piekarzewski

63. Mariusz Kesling - zwycięzca III edycji

64. Robert Kesling

65. Paweł Bieniak

66. Marcin Koszela

67. Arnold Borowski

68. Przemysław Suska

69. Jarosław Suska

70. Andrzej Ozimkowski

71. Kamil Piekut

72. Dariusz Szymański

73. Juliusz Wardzyński

74. Piotr Czarnecki

75. Cezary Bandurski

76. Rafał Szeluga

77. Łukasz Wawrzyński

78. Wiesław Rutkowski

79. Andrzej Budek

80. Łukasz Załuski

81. Mateusz Biljenko

82. Artur Białczak

83. Jacek Jankowski

84. Jacek Kwiatkowski

85. Arkadiusz Rosłoński

86. Cezary Rosłoński

87. Sebastian Trojanek

88. Andrzej Nawrocki

89. Robert Godzina

90. Kacper Kalinowski

91. Marek Suska

92. Mirosław Porzeziński

93. Paweł Wasilewski

94. Mariusz Wiechowicz

95. Dariusz Pytlik

96. Patryk Krawiec

97. Łukasz Wierzbicki

98. Piotr Głazowski

99. Kacper Olszewski

100. Paweł Romanowski

101. Mateusz Michalski

102. Karol Choiński

103. Dariusz Strzyżewski

104. Janusz Grzechowiak

105. Dariusz Sakowski

106. Gracjan Górecki

107. Arkadiusz Olbryś

108. Krzysztof Matys

109. Piotr Nowacki

110. Bartosz Masłowski

111. Wojtek Derleta

112. Wojciech Filipczak

113. Maciej Apel

114. Marek Mańka

115. Artur Kamiński

116. Piotr Banaszewski

117. Mariusz Matusiak

118. Łukasz Urbański

119. Rezerwa organizatora - Oleksandr Romanchuk

120. Rezerwa organizatora

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty