Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Wrzesień był nasz!

Wyniki zawodów | 2018-10-10 | Publikujący: WKS Piscari Lublin

Bardzo dobre wyniki uzyskali nasi klubowicze we wrześniu, na sam koniec wędkarskiego sezonu. Być może wiąże się to ze zmianą sponsora tytularnego naszego klubu, która zacznie oficjalnie obowiązywać od początku 2019 roku, a już teraz mogliśmy testować produkty firmy Piscari - naszego nowego partnera.

 

W niedzielę 9 września rozegrano ostatnią turę Spławikowych Grand Prix Okręgu i jak to miało miejsce w latach poprzednich - zawody finałowe odbyły się na łowisku "Podzamcze" w Bychawie. Nasi zawodnicy byli w czołówce i zajęli wysokie stanowiska w swoich podsektorach, w A2 Kamil Żechowski był 2, a Andrzej Wasil tuż za jego plecami - miejsce 3. W podsektorze B2 2 miejsce zajął Marcin Alter, a w C2 3 był Paweł Hondra. Drużynowo zgromadziliśmy 8 punktów sektorowych, co nam dało ostatecznie 4 miejsce, z minimalną stratą do miejsc na pudle (1msc - 7pkt, 2 msc - 7pkt, 3 msc - 8pkt). Tym razem zabrakło niewiele, w sezonie 2019 liczymy na więcej szczęścia ;-) Najwyżej, na 21 miejscu w klasyfikacji rocznej, został sklasyfikowany Paweł Hondra.

 

W sobotę 15 września rozegrano również ostatnię turę Lubelskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego z cyklu zawodów PLWS. Tutaj mamy dość liczną reprezentację, a najlepiej w zawodach rozgrywanych na zamojskim zbiorniku Nielisz wypadł Rafał Dębicki, który wygrał klasyfikację indywidualną III tury. Niestety, żadna z naszych drużyn nie zajęła miejsca w top3 Klasyfikacji Rocznej i tym samym nie przypadnie nam zaszczyt brania udziału w ogólnopolskich zawodach finałowych PLWS. Ostatecznie najwyżej z naszych zostali sklasyfikowani Marcin Alter z Tomkiem Niećko, 5 miejsce na 14 drużyn.

 

W niedzielę zaś rozegrano również ostatnią i również III turę Gruntowych Grand Prix Okręgu, a miejscem zmagań feederowców był zbiornik Zakładów Azotowych "Osadnik" w Puławach. Zbiornik trudny, w którym pływają bardzo duże ryby, ale często trzeba się bronić nawet uklejkami przed zerowym wynikiem. Tutaj swój sektor wygrał Dariusz Schulz, który w tym roku porzucił wyczynowy spławik (miejmy nadzieję, że chwilowo) na rzecz drgającej szczytówki. Pech chciał, że był to najmniej rybny sektor, których w sumie było 4, więc tym samym Darek zajął miejsce tuż za podium. Ostatecznie Darek zajął miejsce 26 na 71 sklasyfikowanych zawodników w Indywidualnej Klasyfikacji Rocznej Gruntowych GPO.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty