Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Notatka z zawodów GPP w spławiku Wrocław 5-7 październik 2018

Aktualności | 2018-10-10 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

Leszcz

 

Kapitanat Sportowy przy Okręgu PZW we Wrocławiu na zlecenie Głównego Kapitanatu Sportowego zorganizował ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Polski w spławiku.

W dniach 5-7 października na kanale rz. Odra we Wrocławiu przy ul. Zawalnej odbyły się kończące sezon zawody z cyklu GPX Polski w dyscyplinie spławikowej o „Puchar Wrocławia”.

W rywalizacji udział wzięło 85 najlepszych zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał skład sędziowski z sędzią głównym Kol. Bogusławem Krawczykiem na czele. Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze. Pogoda dopisała.

Swoją obecnością zaszczycił nas sam Prezes Zarządu Głównego PZW Kol. Teodor Rudnik.

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii Kapitanat Sportowy przy Okręgu PZW we Wrocławiu ufundował 3 nagrody po 1000 zł każda.

 

Czołowe miejsca zajęli:

 

W klasyfikacji indywidualnej:

 

Seniorzy:

1. Wiesław PIASECKI

GKWS NEPTUN

 

2. Zbigniew MILEWSKI

TEAM Górek Elbląg

 

3. Paweł WLAZŁO

 

TEAM Górek Elbląg

 

4. Krzysztof NOWACZYK

Okręg PZW Szczecin

 

5. Sławomir TOMCZAK

 

TEAM SENSAS II Tarnobrzeg

 

6. Maciej NOWICKI

NKS PZW PIŁA

 

Kobiety:

1.      Anna ROGUSKA-JUREK

 

ROBINSON Team

2.      Patrycja PAWLIKOWSKA-BOBROWSKA

 

TEAM Górek Elbląg

3.      Natalia JABŁOŃSKA

 

WKS BOLAND Rzeszów

4.      Joanna DRGAS

 

Mivardi TEAM SAMOL

5.      Karolina PIECZKO

 

TEAM SENSAS II Tarnobrzeg

6.      Marta GOTTWALD-BIAŁDYGA

OKW Katowice Gutmix Team

 

 Młodzież U25:

1.      Mikołaj GEISLER

 

ROBINSON Team

2.      Bartłomiej OKOŃ

 

TEAM SENSAS II Tarnobrzeg

3.      Marcin WACHA

 

TEAM Górek Elbląg

4.      Jędrzej PAPROCKI

 

PZW Okręg w Poznaniu - MILO MATCHPRO

5.      Bartosz NYSZTAL

 

GKWS NEPTUN

6.      Bartłomiej SOBOLEWSKI

Okręg PZW Lublin

 

Drużynowo:

1.      TEAM Górek Elbląg w składzie:

Kacper GÓRECKI, Zbigniew MILEWSKI, Paweł WLAZŁO, Patrycja PAWLIKOWSKA-BOBROWSKA, Marcin WACHA

 

2.      ROBINSON Team w składzie:

Artur KOCIKOWSKI, Paweł SZLACHTA, Kamil DZIKIEWICZ, Anna ROGUSKA-JUREK, Mikołaj GEISLER

 

3.      TRAPER Siedlce w składzie:

Wiktor WALCZAK, Grzegorz MAZURCZAK, Wojciech KAMIŃSKI, Kamila JUSTA-KOWALSKA, Mateusz TUREK

 

4.      WKS BOLAND Rzeszów w składzie:

Maciej BIAŁDYGA, Szymon CIESIELSKI, Rafał BIELEWICZ, Natalia JABŁOŃSKA, Konrad KUCHCIAK

 

5.      Mivardi TEAM SAMOL w składzie:

Krzysztof SAMOL, Krzysztof SZYMANIEC, Robert PIETRZYK, Joanna DRGAS, Szymon KALISZ

 

6.      GKWS NEPTUN w składzie:

Bartłomiej POGONOWSKI, Wiesław PIASECKI, Krzysztof KUROWSKI, Bożena LARISCH, Bartosz NYSZTAL

 

 

Klubowa klasyfikacja drużynowa:

 

1.      TRAPER Siedlce

2.      TEAM Górek Elbląg

3.      GKWS NEPTUN

4.      Mivardi TEAM SAMOL

5.      WKS BOLAND Rzeszów

6.      TUBERTINI MAZOWSZE

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty