Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Walne Zebranie Sprawozdawcze koła PZW "Sum" z Nowej Rudy za rok 2018

Walne

W zimowy poranek koło „Sum" a raczej Zarząd tego koła składa sprawozdanie ze swojej rocznej działalności. Spotkanie odbyło się w dniu 10 lutego 2019r. w Sali Domu Kultury w Słupcu w drugim terminie czyli o godz. 9,15. Frekwencja jak było do przewidzenia raczej mizerna, z poczynań Zarządu w minionym roku raczyło wysłuchać 26 wędkarzy naszego koła. W tym znaczna część to członkowie obecnej sprawującej władze w naszym kole. Takie jest obecnie zainteresowanie wśród wędkarzy nie tylko naszego koła, sprawami bieżącymi działalności społecznej. Spotkanie otwiera prezes Wacław Kuczyński witając przybyłych gości na czele z przedstawicielem Okręgu Wałbrzych Bolesławem Kantorskim. Na przewodniczącego zebrania zostaje wybrany kolega Wacław Zyzda, który od tego momentu przejmuje stery. Zostają wybrane odpowiednie komisje do sprawnego przeprowadzenia obrad. W części uroczystej przedstawiciel Okręgu wręcza srebrna odznakę PZW koledze Rafałowi Radzikowi. W dalszej czećii prezes naszego koła wręcza podziękowania kol.Ryszardowi Telusowi oraz Stefanowi Stajewardowi za duże zaangażowanie w pracach na rzecz naszego koła w roku 2018. Puchary dla najlepszych wędkarzy w minionym roku otrzymują kolega Grzegorz Kozak I lokata GP, Rafał Radzik II miejsce i III lokata dla kolegi Zbigniewa Jarosza. Komisje statutowe składają swoje sprawozdania z całorocznych poczynań., W związku z wakatami w zarządzie i komisjach walne uzupełnia luki. Do komisji rewizyjnej wybrano kolegę Ryszarda Małodobrego. Do sadu koleżeńskiego wybrano Henryka Wąsiołka. Do składu Zarządu powołano młodzieżowca Bartosza Belowskiego. W dyskusji największe kontrowersje budzi uchwała Zarządu Okręgu która nakazuje otwarcie od świtu do zmierzchu łowisk zamkniętych. Wnioskodawca tej uchwały chyba nie do końca przemyślał swoje poczynania. Ta uchwała to nic innego jak gwóźdź do trumny kół które maja takie łowiska w swojej opiece. Mam nadzieje że Okręg Wałbrzyski wycofa się z tej uchwały w jak najszybszym czasie. W końcu Zarząd Okręgu jest dla wędkarzy a nie odwrotnie. W Dyskusji poruszane były tez i inne tematy, takie jak opłaty za wędkowanie, czy też regulamin oceniania kół z ich działalności. Na koniec spotkania zostały podjęte stosowne uchwały, które w formie pisemnej wylądują na biurku Zarządu Okręgu Wałbrzyskiego. W zasadzie na tym całe zebranie zakończono.
W imieniu całego zebrania chciałbym podziękować koledze Rafałowi Radzikowi oraz jego małżonce za miły poczęstunek w postaci obiadu i deseru który został
Zaserwowany na zakończenie obrad z własnych funduszy.
Ja natomiast zapraszam na relacje filmową z tego spotkania.

https://photos.app.goo.gl/wbZYBrebpfxqwasU9

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Telus Ryszard Data dodania: 37 minut temu Oceń: 0 + / -

  misiek7

  Wracając do tematu,nie moja rola jest oceniać wypowiedzi prezesa koła i przedstawiciela Okręgu.W reportażu przedstawiłem tylko stanowisko Walnego,z którym zupełności się zgadzam i popieram. Wiem ze materiał jest kontrowersyjny,były próby abym to zmienił. Powtarzam jeszcze raz,to jest stanowisko Walnego i taka uchwala wyląduje na biurku Okręgu.A co Zarząd Okręgu z tym zrobi to już inna sprawa.

 • Telus Ryszard Data dodania: 11 godzin 26 minut temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Wiktorski Jurek Data dodania: 10 dni temu Oceń: 4 + / -

  viktor0

  Ryszard relacje z zebrania zrobiłeś fajną i rzetelną.Podoba mi się też że puściłeś bardzo kontrowersyjne (moim zdaniem)wypowiedzi prezesa koła ,oraz przedstawiciela ZO.Tak sobie oglądałem i dowiedziałem się że prezes koła i przedstawiciel ZO to Dwóch Sprawiedliwych na cały Okręg (nie jestem ciekaw Dlaczego?).Moim zdaniem wymienianie dwóch osób personalnie z całego Z O jest co najmniej głębokim nietaktem .Pozdrawiam.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty