Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie działaczy pracujących z młodzieżą wędkarską w Okręgach PZW strefy północno–wschodniej

Aktualności | 2019-03-12 | Publikujący: Młodzież PZW

Spotkanie działaczy pracujących z młodzieżą wędkarską w Okręgach PZW strefy północno – wschodniej.

W sobotę 02 marca, w sali konferencyjnej hotelu BOSiR w Białymstoku odbyło się spotkanie działaczy pracujących z młodzieżą wędkarską w Okręgach PZW strefy północno – wschodniej.

W spotkaniu udział wzięło 19 osób przedstawicieli Okręgów PZW w Białymstoku, w Ciechanowie, w Olsztynie, w Skierniewicach oraz Okręgu Mazowieckiego PZW.
Przybyłych gości przywitał Prezes Okręgu PZW w Białymstoku kol. Dariusz Dziemianowicz, który dokonał otwarcia konferencji. Obradom przewodniczył kol. Eugeniusz Bochenek opiekun strefy północno – wschodniej z ramienia Rady ds. Młodzieży ZG PZW przy wsparciu kol. Jolanty Wolickiej - koordynatora strefy północno - wschodniej oraz kol. Agaty Statuckiej - sekretarza Rady ds. Młodzieży ZG PZW.
Podczas spotkania członkowie Rady dokonali podsumowania działalności Rady ds. Młodzieży ZG PZW w roku 2018. Omówiono kalendarz centralnych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w roku 2019 w tym Centralne Młodzieżowe Obozy Wędkarskie w Oćwiece i Berdo, przedstawiono nową formę Sprawozdania z pracy z młodzieżą, które zastąpiło dotychczasową Ankietę. Przekazano także informację o nowych pomocach do szkolenia młodzieży wędkarskiej tj. filmach szkoleniowych i podręczniku dla dzieci i młodzieży „Wędkarska Szkółka Batmana”.

Przedstawiciele obecnych Okręgów PZW omówili zrealizowane w roku ubiegłym przedsięwzięcia skierowane do najmłodszych wędkarzy, a także te które planowane są w roku bieżącym. Wybrano organizatora imprezy wędkarskiej w strefie w roku 2019 oraz wstępnie ustalono organizatora spotkania strefy w roku 2020.
Podczas dyskusji, w sprawach różnych wymieniano doświadczenia w pracy na rzecz młodzieży wędkarskiej oraz złożono kilka wniosków, które zostaną przedstawione na najbliższym posiedzeniu Rady ds. Młodzieży ZG PZW.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty