Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Posiedzenie działaczy młodzieżowych Strefy Południowo-Zachodniej

Aktualności | 2019-03-13 | Publikujący: Młodzież PZW

W dniach 9-10 marca 2019 roku w Karczycach gm. Kostomłoty odbyło się posiedzenie działaczy działający z Dziećmi i młodzieżą pracujących w Okręgach Strefy Południowo-Zachodniej.
W spotkaniu udział wzięło uczestniczyło 14 z 15 Okręgów PZW naszej Strefy (Nieobecność przedstawicieli Okręgu usprawiedliwiona z przyczyn osobistych), łącznie w obradach uczestniczyło 35 osób.
Spotkanie w imieniu gospodarzy otworzył Wiceprezes ds. młodzieży Zarządu Okręgu PZW we Wrocławiu kol. Bernard Ozga. Obradom przewodniczył kol. Roman Łysiak – opiekun Strefy południowo-zachodniej Rady ds. młodzieży ZG PZW. W spotkaniu uczestniczyli również - Wiceprezes ds. młodzieży ZG PZW  kol. Wiesław Miś, Przedstawiciele Rady ds. Młodzieży ZG PZW kol. Krzysztof Chwastek, kol. Andrzej Ulanowski - oraz Koordynatorzy Strefowi Rady ds. Młodzieży ZG PZW kol. Krzysztof Rudnicki oraz kol. Grzegorz Rutkowski.
Podczas spotkania dokonano podsumowania działalności Rady ds. Młodzieży ZG PZW w roku 2018. Omówiono kalendarz centralnych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w roku 2019 w tym Centralne Młodzieżowe Obozy Wędkarskie w Oćwiece i Berdo, przedstawiono nową formę Sprawozdania z pracy z młodzieżą, które zastąpiło dotychczasową Ankietę. Przekazano także informację o nowych pomocach do szkolenia młodzieży wędkarskiej tj. filmach szkoleniowych i podręczniku dla dzieci i młodzieży „Wędkarska Szkółka Batmana”
Przedstawiono formułę Olimpiady Strefowej która odbędzie się w Siechnicach w dniach 22-23 czerwca 2019 roku. Do punktacji generalnej w kategorii indywidualnej i drużynowej zaliczane będą konkrecje :
•    test sprawności
•    zawody wędkarskie
Dodatkowo rozegrane zostaną konkurencje test z wiedzy ekologiczno-wędkarskiej oraz przeprowadzony zostanie pokaz wędkarstwa rzutowego.
Na organizatora spotkania oraz olimpiady młodzieżowej w 2020 roku został wybrany Okręg PZW Bielsko-Biała
Podczas dyskusji, w sprawach różnych wymieniano doświadczenia w pracy na rzecz młodzieży wędkarskiej oraz złożono kilka wniosków, które zostaną przedstawione na najbliższym posiedzeniu Rady ds. Młodzieży ZG PZW.

                                  Sekretarz Strefy
                                Krzysztof Rudnicki

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty