Halowe Mistrzostwa Rzutowe VIII Rejonu 2019

Aktualności | 2019-03-24 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 17.03.2019 r. odbyły się Halowe Mistrzostwa Rzutowe w dwuboju VIII Rejonu dla kadetów i juniorów. Zawody zostały przeprowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rybnej, gdzie przybyłych uczestników oraz opiekunów przywitał sędzia główny kol. Andrzej Tomanek. W mistrzostwach udział brało 14 kadetów i 2 juniorów z czterech kół naszego rejonu. Pierwsze miejsce wśród kadetów zajął kol.Kamil Szołtysik z koła nr 72 Zamet, drugie miejsce zająła kol.Aleksandra Franke z koła nr 108 Miasteczko Śląskie, a trzecie miejsce zajęła kol. Agata Banasz także z koła nr 108 Miasteczko Śląskie. Wśród juniorów pierwsze miejsce zajął kol. Sebastian Tomanek z koła nr 100 Siemianowice, a drugie miejsce zajął kol. Daniel Szcześniak z koła nr 72 Zamet. Prezes koła nr 72 Zamet kol. Gerard Plewnia wraz z Dyrektorem  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rybnej i opiekunem młodzieży VIII rejonu kol. Andrzejem Tomankiem, wręczyli okolicznościowe puchary dla pierwszych miejsc oraz medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Na zakończenie kol. Gerard Plewnia podziękował wszystkim uczestnikom za sportową walkę oraz opiekunom za przybycie, a także sędziom tych zawodów za rzetelne sędziowanie.