Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

VII EDYCJA OTWARTYCH ZAWODÓW SPINNINGOWYCH SPOŁECZNOŚCI ZalewZemborzycki.com

Aktualności | 2019-04-08 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Koło ,,LSM-FART'' zaprasza na VII edycję otwartych zawodów spinningowych społeczności ZalewZemborzycki.com wszystkich sympatyków wędkarstwa sportowego.

Zawody odbędą się 9 czerwca 2019 roku (niedziela) na Zalewie Zemborzyckim. Warunkiem koniecznym uczestnictwa, jest posiadanie aktualnych uprawnień zezwalających na połów ryb na nizinnych wodach PZW Okręgu Lubelskiego, a także po dokonaniu opłaty startowej w wysokości 25 zł. Zawody będą się odbywać zarówno ze środków pływających, jak również z brzegu w zależności od chęci oraz możliwości startujących uczestników.

Plan zawodów.

4:00-5:30 – Spotkanie uczestników przy wieży - https://goo.gl/maps/CEfzMVuNvF12, zapisy, rozdanie kart startowych, wodowanie łodzi.
5:30 - Odprawa
5:40 - Zajęcie miejsc na łodziach lub na brzegu.
6:00 – Rozpoczęcie łowienia.
12:00 – Zakończenie łowienia.
12:00-13:30 – Ponowne spotkanie przy wieży, zdanie kart oraz praca komisji sędziowskiej.
13:30 – Ogłoszenie wyników, rozdanie nagród.
13:30 - After Party w plenerze.

Zawody tradycyjnie będą się odbywać na żywej rybie. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania ze sobą miarki, aparatu cyfrowego lub telefonu z możliwością robienia zdjęć pozwalających na klarowny odczyt długości złowionej ryby na komputerze. Zdjęcie będzie można dostarczyć poprzez MMS, Email lub kartę SD. Przed rozpoczęciem łowienia każdy zawodnik otrzyma identyfikator, który będzie konieczny do weryfikacji połowu w czasie trwania zawodów, poprzez przyłożenie go do tła zdjęcia złowionej ryby. Ryby bez identyfikatora w tle nie będą brane pod uwagę przy punktacji.

Do punktacji będą uwzględniane tylko i wyłącznie drapieżne ryby wymiarowe, nie będące w czerwcu w okresie ochronnym. Wymiar ryby będzie określany na zasadach panujących na zalewie. Tak więc szczupak będzie punktowany od 55cm.

Osoby nie posiadające możliwości łowienia ze środków pływających, niech w żaden sposób nie zniechęca fakt łowienia z brzegu z uwagi na mniejsze szanse na wygraną. Zeszłoroczne edycje pokazały, że można zająć I miejsce łowiąc z brzegu.

Wpłaty wpisowego należy dokonywać przelewem na poniższe dane.

11 1140 2004 0000 3302 7708 1003
Paweł Wojteczko

W tytule wpisując imię i nazwisko osoby/osób biorących udział w zawodach.

Gdy zostanie osiągnięta liczba 150 zawodników lista zostaje zamknięta. Myślę, że nie warto czekać na ostatnią chwilę, ponieważ ostatnia edycja zamknęła listę na prawie miesiąc przed zawodami. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: kontakt@zalewzemborzycki.com lub telefonicznie pod numerem: 500-517-699.

Na zawodach istnieje również możliwość łowienia na muchę.

Osoby z okręgów innych niż Lubelski, nie mające z nami porozumienia mają możliwość wykupienia stosownych zezwoleń na stronie http://www.pzw.org.pl/lublin/cms/16743/oplaty_wedkarskie_i_zezwolenia_przez_internet

Zapisanie się na zawody jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację swojego imienia i nazwiska na oficjalnej stronie komunikatu http://zalewzemborzycki.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=26#p17255 (na liście uczestników) oraz publikacje swojego wizerunku w relacji z zawodów. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody prosimy rozważyć swój udział w zawodach.


-- 
Z poważaniem,
Paweł Wojteczko
Dyrektor Handlowy

Interaktywna Agencja Reklamowa
L4 - Paweł Wojteczko
ul. Romera 37 lok. 2
20 - 487 Lublin
tel: 500-517-699
email: biuro@l4.net.pl

www: http://l4.net.pl

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty