Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SZKOLENIE Z WĘDKARSTWA SPŁAWIKOWEGO DLA MŁODZIEŻY - RZEKA OBRA

W dniu 06 kwietnia 2019 r. w Rybojadach (koło Trzciela) o godz.  10.00  odbyło się szkolenie w formie warsztatów dla młodzieży i instruktorów oraz opiekunów z zakresu wędkarstwa spławikowego. Inicjatorem szkolenia był Okręgowy Kapitanat Sportowy i Komisja ds. Młodzieży PZW w Gorzowie Wlkp. Szkolenie poprowadził inspektor szkolenia Sławomir Matelski z pomocą instruktora Roberta Wcisło.

W szkoleniu wzięło udział  14 uczestników - przyszłych zawodników z kategorii kadet i junior,  oczywiście wraz z opiekunami.

W ramach warsztatów pokazano i omówiono komponowanie zanęt na łowisko rzeczne, jak stosować gotowe dodatki zanętowe, jakim sprzętem możemy łowić, jak powinniśmy przygotować zestawy.

W czasie pokazu omówiono również obowiązujące regulaminy w sprawie organizacji zawodów spławikowych, jak i wymagania regulaminowe w stosunku do zawodników. Omówiono również zasady bezpieczeństwa nad wodą.

W kolejnym etapie uczestnicy szkolenia mogli potrenować pod bacznym okiem szkoleniowców operowanie wędką nasadową, podawanie zanęty kubkiem zanętowym. Ponieważ pogoda była przepiękna, to chętne osoby mogły jeszcze pozostać z opiekunami na łowisku  celem indywidualnego treningu przed zawodami.

                                                                                             

Informacje zebrała Insp. E. Kasperkiewicz

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty