Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody okręgowe

Okręgowe Zawody Spławikowe o "Puchar OKS"

Zawody okręgowe | 2019-06-16 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Zapraszamy na Okręgowe Zawody Spławikowe o "Puchar OKS", które odbędą się w dniu 16 czerwca br. na rzece Odra w Kluczach k/Głogowa.

W zawodach uczestniczą maksymalnie do 3 drużyn zgłoszonych przez koła PZW i kluby przy kołach PZW (skład drużyny - 3 seniorów), maksymalnie do 9 juniorów/juniorek (wiek do 20 lat - decyduje rok ukończenia) zgłoszonych do startu indywidualnego i maksymalnie do 9 kobiet zgłoszonych do startu indywidualnego.

Zawodnik rozpoczynający starty w zawodach w barwach koła lub klubu musi do końca sezonu reprezentować tą jednostkę, w której rozpoczął starty. 

Zawodnik może startować w barwach klubu pod warunkiem zgłoszenia klubu z zestawieniem zawodników do startu w zawodach do Okręgowego Kapitanatu Sportowego w Legnicy w terminie określonym odrębnym pismem. Dopuszcza się możliwość startu nowych zawodników klubu pod warunkiem dostarczenia do OKS aneksu do zestawienia członków klubu z zastrzeżeniem, że zawodnik w czasie sezonu nie może zmieniać barw klubowych.

 • Koszt udziału w zawodach wynosi 25 zł od każdego zawodnika. Wpłatę za udział należy przekazać na konto Z.O. PZW w Legnicy w terminie do dnia 03.06.2019 r. Na przelewach wpisywać wyłącznie koszt udziału i nazwę zawodów bez adnotacji "opłata startowa".
 • Termin pisemnych zgłoszeń na obowiązującym druku na adres Z.O. PZW w Legnicy upływa z dniem 03.06.2019 r. Do pisemnego zgłoszenia zawodników w wieku do 18 lat należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział dziecka w zawodach i zobowiązaniu do sprawowania opieki nad dzieckiem w czasie zawodów podpisane przez jednego z rodziców. W przypadku braku oświadczenia zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodów.
 • Zawodnik lub drużyna musi posiadać (obowiązkowo) do okazania ksero dowodu wpłaty za udział w zawodach pod rygorem niedopuszczenia do zawodów.
 • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji drużynowej w kategorii seniorów i indywidualnej w kategorii seniorów, juniorów i kobiet. Warunkiem rozegrania danej kategorii jest zgłoszenie na miejscu zawodów minimum w kategorii seniorów - 5 zawodników, juniorów - 5 zawodników i kobiet - 5 zawodniczek. W przypadku braku na miejscu zawodów minimalnej ilości zawodników w danej kategorii, juniorzy i kobiety mogą startować w kategorii seniorów.
 • Zawody zostaną rozegrane w 5 sektorach (3 sektory w kategorii seniorów, 1 sektor w kategorii juniorów i 1 sektor w kategorii kobiet). Do klasyfikacji drużynowej zaliczane będą wyniki uzyskane przez członków drużyny w sektorach kategorii seniorów. Do klasyfikacji indywidualnej w kategorii seniorów zalicza się wyniki uzyskane w sektorach.
 • Wyniki zawodów zaliczane są do rocznej punktacji Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spławikowej w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej w kategorii seniorów, juniorów i kobiet.
 • Przy wyliczaniu punktów do klasyfikacji drużynowej nie będą odejmowane miejsca zawodników startujących indywidualnie w sektorach.
 • Ilość zanęt zgodna z uchwałą nr 17/2018 Prezydium Zarządu Okręgu PZW Legnica.
 • Losowanie sektorów i stanowisk odbędzie się systemem komputerowym.
 • Zbiórka zawodników i sędziów w dniu zawodów o godz. 7.00 przy brzegu rzeki Odra w Kluczach.
 • Dojazd zawodników i sędziów we własnym zakresie.
 • Organizatorem zawodów jest Koło PZW Polkowice Miasto.P r o g r a m   z a w o d ó w :

  

 godz. 7.00 -   7.15    sprawdzenie listy startowej
          7.15 -   7.45    zbiórka zawodników i sędziów, otwarcie zawodów, losowanie sektorów i stanowisk
          7.45 -   8.00    dojście do wylosowanych stanowisk
          8.00 - 10.00    przygotowanie do zawodów
        10.00 - 13.00    z a w o d y   w kategorii juniorów i kobiet

        10.00

14.00     z a w o d y   w kategorii seniorów
        13.00 15.00     praca Komisji Sędziowskiej
        15.00 - 15.30    ogłoszenie wyników, zakończenie zawodów

Poleć znajomemu

Załączniki

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty