Drużynowe zawody spławikowe Seniorów VIII rejonu.

Aktualności | 2019-06-01 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 19.05.2019 r. na stawie "ŁĄKA" nr. zb 804 odbyły się Drużynowe Spławikowe Mistrzostwa Seniorów VIII rejonu. Przybyłych zawodników, sędziów i opiekuna VIII rejonu przywitał prezes koła nr 4 kol. Piotr Kulisz. Zawody jako sędzia główny prowadził kol. Andrzej Dziwis, które to trwały od godz. 9.00 do godz. 13.00, a startowało 9 drużyn. Po ważeniu ryb i podsumowaniu wyników pierwsze miejsce zajęła drużyna koła nr 5 Andaluzja w składzie Andrzej Krytowski, Michał Bulka i Adam Gruszka. Drugie miejsce zajęła drużyna koła nr 3 bytom w składzie Mirosław Bystrzykowski, Kazimierz Delewski i Andrzej Kurzepa. Trzecie miejsce zajęła drużyna koła nr 47 Radzionków s kładzie Michał Flisowski, Janusz Gawęnda oraz Adrian Resler. Puchary i dyplomy oraz nagrody dla zawodników wręczyli opiekun VIII rejonu kol. Krystian Sowada, sędzia główny Andrzej Dziwis oraz prezes koła nr 4 kol. Piotr Kulisz. Gratulujemy zwycięzcom.