Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Cypriniada 2019 Relacja !

Aktualności | 2019-06-06 | Publikujący: Koło PZW Popielów

Szósta edycja Cypriniada stała się faktem !


Coroczna majówka oznacza tylko jedno : zawody karpiowe! Kolejny raz te jakże wymagające zawody odbyły się na jeszcze bardziej wymagającej wodzie, czyli standardowo na żwirowni w Nowych Siołkowicach!
Nie bez kozery mówi się, że ta woda wymaga od nas znacznie więcej. Duża presja, ataki kłusownicze nie wpływają pozytywnie na rybostan tego zbiornika. Dodajmy do tego załamanie pogody i już bardzo trudno o konkretny wynik. Na całe szczęście zawodnicy którzy startują w tych zawodach są świadomi wyzwania jakie przedstawia żwirownia . I co najważniejsze - dzielnie stawiają mu czoła :)
Przebieg zawodów można sformułować w jednym zdaniu ; plaża. I nie mamy na myśli nowego obiektu który graniczy z terenem zawodów. Ciągle zmieniające się warunki nie ułatwiały połowów. Uczestnicy każdego dnia zmienili swoje taktyki, zestawy oraz przynęty. Sposób nęcenia też odgrywał bardzo duża rolę.


Godziny mijały a ryb było jak na lekarstwo. Praktycznie jedna drużyna miała kontakt z rybami, i to ona wysunęła się na prowadzenie. Kolejne załamanie pogody było przed nami. Tym razem na korzyść innych zawodników, którzy nawiązali walkę :) Niestety, do pełni szczęścia zabrakło kilku kg i tym sposobem drużyna Andruchów obroniła pierwsze miejsce na podium :)

 

Wyniki :

  1. Andruchów & Andruchów
  2. Swynarczuk & Weis


Największa Ryba : Michał Swynarczuk Najmłodszy uczestnik : Julia AndruchówDziękujemy wszystkim za udział i za wspaniałą atmosferę! Do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez nasze koło :)

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty