Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Puchar Odry 2019 - wyniki

Wyniki zawodów | 2019-07-04 | Publikujący: WKS Rapa Zielona Góra

Puchar Odry 2019  dekoracja zwycięzców

W dniu 30 czerwca 2019 roku na rzece Odrze w miejscowości Radnica odbyły się przełożone zawody spinningowe "Puchar Odry". Zawody zaliczane są do Grand Prix Okręgu i stanowią jednocześnie pierwszą turę Mistrzostw Okręgu.

 

W koszmarnym upale i oślepiającym słońcu, nie tylko zawodnicy nie wytrzymywali tych pustynnych warunków, ale również ryby, które żerowały słabo, na co wskazują wyraźnie uzyskane wyniki. Już dawno tak wielu zawodników nie zeszło z łowiska o przysłowiowym kiju. Część zawodników zakończyło wędkowanie dużo wcześniej przed sygnałem kończącym zawody.

 

W tych survivalowych warunkach również nasi reprezentanci wypadli słabo. Nasz lider Mateusz Zagdański, który w przysłowiowych cuglach wygrał poprzednie zawody z cyklu Grand Prix, złowił tylko dwa okonie i wynikiem 360 pkt wywalczył dopiero 18-te miejsce. Dał z siebie wszystko, walczył do końca i dotarł na miejsce zbiórki dopiero godzinę po zakończeniu tury zawodów. Wracał pieszo z drugiego punktu wyjścia na sektor.

 

Drugi z naszych czołowych zawodników Krzysztof Kowalewicz niestety wyzerował.

 

Debiutant w naszym zespole Mariusz Leszczyński złowił jednego okonia i wynikiem 120 pkt wywalczył 28-me miejsce.

 

Niespodziewanie najlepiej wypadł weteran Ryszard Franiszyn, który złowił klenia 28 cm i 3 okonie: 27, 22 i 21 cm uzyskując wynik820 pkt i zajmując wysoką 9-tą lokatę.

 

Nie popisał się organizator zawodów, który nie pomyślał o dostarczeniu zawodnikom wody przed wyjściem na łowisko, co groziło odwodnieniem i udarem słonecznym.

 

Klasyfikacja generalna zawodów w załączeniu.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty