Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Byczyny

Aktualności | 2019-08-25 | Publikujący: Koło PZW Byczyna

W dniu 18.08.2019 r. od godz. 6.00 na stawach w Byczynie odbyły sę zawody wędkarskie spławikowe o puchar Burmistrza Byczyny. Zawody zorganizowano w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i seniorów, do których zgłosiło się 40 zawodników w tym 10 juniorów. Ostatecznie wystartowało 36 wędkarzy. Panią Burmistrz Iwonę Sobania która z ważnych powodów nie mogłą osobiście uczestniczyć w tych zawodach, reprezentował Pan Jakub Goliński – Sekretarz gminy Byczyna, który oficjalnie otworzył zawody. W kategorii juniorów I miejsce zajęlła: Jagoda JÓŹWIAK która złowiła ryby o łącznej wadze 2,43 kg, II miejsce zajął: Rafał KOSTRZEWA który złowił 2,06 kg ryb i III miejsce zdobył: Paweł DZIWIŃSKI który złowił 1,82 kg. W tym w swojej kategorii wyciągnął największą rybe : karasia o wadze 0,92 kg. W kategorii seniorów w połowie na dużym stawie I miejsce zajął: Marcin WALKÓW który złowił 1,81 kg, II miejsce zajął: Kornel MADZIAŁA, który złowił 1,29 kg i III miejsce zajął: Krzysztof WOŁCZYŃSKI który złowił 0,92 kg. Na zakończenie zawodów Pan Jakub Goliński wręczył zwycięzcom piękne puchary i dyplomy ufundowane przez Panią Burmistrz Iwonę Sobana.