Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Indywidualne Spinningowe MP Seniorów – Orzysz 2019 (VIDEO)

Aktualności | 2019-08-28 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Malownicze jezioro Orzysz, położone na Pojezierzu Mazurskim,  w dniach 22-25 sierpnia 2019 roku stało się miejscem zmagań zawodników w XXXII Indywidualnych Spinningowych Mistrzostwach Polski Seniorów - Orzysz 2019.

 

 

Tegorocznym Spinningowym Mistrzem Polski Seniorów został kol. Józef Zaborowski. W trakcie zawodów miano Wicemistrza wywalczyli kol. Paweł Bondarenko i Tomasz Gajewski. 

 

Warto nadmienić, że w zawodach wystartowało 74 zawodników, którzy w trakcie trzydniowych zmagań, o tytuł najlepszego spinningisty złowili 529 ryb, w tym 168 szczupaków i 361 okoni. Największy szczupak mierzył ponad 90 cm, a najokazalszy okoń był „czterdziestakiem”.    

 

Na uroczystości zakończenia mistrzostw wzięli udział Wiceburmistrz Miasta Orzysz, Pani Beata Jażdżewska, która wraz z Wiceprezesem ZG PZW Dariuszem Dziemianowiczem dekorowała zwycięzców, oraz wręczyła - ufundowane przez Burmistrza Orzysza -  puchary szczęśliwym łowcom największego szczupaka i okonia.

 

Indywidualne Spinningowe MP Seniorów - Orzysz 2019 zostały zorganizowane na zlecenie Zarządu Głównego PZW przez Firmę Marlin Boats sp. z o.o.

 

Sponsorem Mistrzostw była firma KONGER. Zawody zostały zorganizowane we współpracy z partnerami: Burmistrz Miasta Orzysz – Zbigniew Włodkowski oraz Koło PZW w Orzyszu.


[K.Sz/M.K]

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty