Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Narada Prezesów Zarządów Okręgów PZW

Aktualności | 2019-09-08 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

W dniu 7 września 2019 r. w Domu Wędkarza w Warszawie, odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli Okręgów PZW, któremu przewodniczył Prezes ZG PZW- kol. Teodor Rudnik.

Wiceprezes ZG ds. ochrony i zagospodarowania wód – kol. Wiesław Heliniak przedstawił informacje dotyczące możliwości wystąpienia problemów dla użytkowników rybackich, wynikających ze zmian w ustawie Prawo wodne, min. przypadków naliczania zawyżonych opłat za korzystanie z usług wodnych, co w konsekwencji może powodować wzrost kosztów utrzymania niektórych wód. Poinformował również o przekazaniu projektu Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb do rozpatrzenia przez Zarząd Główny PZW na wrześniowym posiedzeniu.

Kol. Dariusz Dziemianowicz, Wiceprezes ZG przedstawił informacje w sprawie trwających prac nad Regulaminem Organizacyjnym Koła PZW i podziękował za nadsyłane z Okręgów wnioski.

Kol. Norbert Stolarczyk – Prezes fundacji „Wędkarze bez barier”, omawiając trudności z jakimi spotykają się wędkarze niepełnosprawni, zwrócił się do zebranych z apelem o rozpatrzenie przez poszczególne Zarządy Okręgów zastosowania ulg dla tych wędkarzy.

 
[MM]

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty