Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Posiedzenie Prezydium ZG PZW – styczeń 2019

Aktualności | 2020-01-09 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

9 stycznia 2020 r. w Domu Wędkarza odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego. Obradom przewodniczył Prezes ZG, kol. Teodor Rudnik. 

Posiedzenie zostało zwołane w związku z wnioskiem o zwołanie Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów, który został skierowany 20 grudnia 2019 r. od Zarządu Głównego PZW.

Wnioskodawcy zawarli we wniosku postulaty o odwołanie Prezesa oraz Zarządu Głównego i wybór nowego prezesa i składu Zarządu Głównego oraz uzupełnienie składu osobowego Głównej Komisji Rewizyjnej.

Członkowie Prezydium po przeanalizowaniu treści wniosku, podjęli w formie uchwały decyzję, o skierowanie wniosku do Prezydium Głównej Komisji Rewizyjnej w celu zbadania, czy stawiane w nim zarzuty są zasadne.

Podjęto również uchwały w sprawie udzielenia pełnomocnictw dla działaczy Okręgu PZW we Wrocławiu do podejmowania czynności związanych z realizacją celów publicznych, dotyczących m.in. upowszechniania wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży oraz kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji na terenie kilku gmin.

Podjęto uchwałę w sprawie wprowadzenia systemu elektronicznego głosowania uchwał Prezydium Zarządu Głównego. Uchwała ta zostanie przedłożona Zarządowi Głównemu na najbliższym posiedzeniu. 


[MM]

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty