Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zapraszamy do zorganizowania zawodów karpiowych w Okręgu

Aktualności | 2020-01-14 | Publikujący: Okręg PZW w Koszalinie

Główny Kapitanat Sportowy zgodnie z oczekiwaniami wędkarzy wprowadza obecnie zawody karpiowe. Podjęto działania mające na celu zorganizowanie Karpiowych Mistrzostw Polski, wcześniej w okręgach muszą się odbyć zawody eliminacyjne czyli Karpiowe Mistrzostwa Okręgu.

Okręgowy kapitanat Sportowy aby stworzyć w Okręgu karpiowe zawody wędkarskie oczekuje na zgłoszenia i propozycje rozegrania w 2020 roku pierwszych Karpiowych Mistrzostw Okręgu. Zawody takie jako zawody eliminacyjne do Mistrzostw Polski muszą być rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, w myśl tych zasad w tej konkurencji mają startować pary (teamy). Przepisy są dostępne pod linkiem: http://www.gpximp.pzw.org.pl/cms/25221/zasady_organizacji_sportu_wedkarskiego_pzw

Z racji tego, że jest to nowa dyscyplina w sporcie kwalifikowanym, Okręgowy Kapitanat Sportowy nie ma jeszcze w preliminarzu uwzględnionej tej pozycji. Oczekujemy obecnie na propozycje zorganizowania takich zawodów w Okręgu, zapraszamy również do uczestniczenia w tych działaniach ludzi ze środowiska „karpiarzy”.

 

 

Okręgowy Kapitanat Sportowy 

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty