Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Szkolenie dla Okręgów PZW dot. aplikacji Centralnej Bazy Danych PZW

Aktualności | 2020-02-06 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Zarząd Okręgu
Polskiego Związku Wędkarskiego
(wszystkie)

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

 

W nawiązaniu do Rozdz. A pkt II.6 Uchwały XXXI KZD PZW z dnia 21 października 2017 r. w sprawie kierunków działania Polskiego Związku Wędkarskiego w latach 2017-2021, pragniemy poinformować o wykonaniu kolejnego etapu prac związanych z budową i wdrażaniem platformy internetowej na potrzeby naszego Związku.

W chwili obecnej, pod nadzorem Komisji ZG ds. cyfryzacji, w 15 Okręgach PZW trwają prace testowe nad wdrożeniem aplikacji, która umożliwia elektroniczne prowadzenie ewidencji członków oraz wnoszenia składek członkowskich na poziomie skarbników.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz w związku z przekazywanymi na spotkaniach „strefowych Okręgów PZW” informacjami dotyczącymi harmonogramu wdrażania kolejnych elementów CBD, Komisja ZG ds. cyfryzacji wraz z Biurem ZG PZW organizuje szkolenie w dn. 21-22 lutego w Warszawie dla przedstawicieli wszystkich Okręgów PZW z zakresu aplikacji Centralnej Bazy Danych PZW www.wedkarz.pzw.pl obejmującej elektroniczną ewidencją członków PZW, panel dla skarbnika, płatności okresowe online.

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

 

Zwracamy się z prośbą o oddelegowanie na szkolenie osób, które praktycznie będą obsługiwać aplikację oraz te osoby, które będą administrować aplikacją na poziomie Okręgu PZW. Udział w szkoleniu ułatwi przygotowanie Waszego Okręgu  do wprowadzenia testowanych programów od 2021 roku i zmian w zakresie płatności i ewidencji członków.

 

Prezes ZG PZW

Teodor Rudnik

 

(formularz zgłoszeniowy został przesłany w dn. 6.02.2020 r. do wszystkich Okręgów PZW)

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty