Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody okręgowe

Okręgowe Zawody Spławikowe "Otwarcie Sezonu"

Zawody okręgowe | 2020-04-26 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Zapraszamy na Okręgowe Zawody Spławikowe "Otwarcie Sezonu", które odbędą się dnia 26 kwietnia br. na stawie Klucze w Kluczach k/Głogowa.

W zawodach uczestniczą: maksymalnie do 3 drużyn zgłoszonych przez koła PZW i kluby przy kołach PZW (skład drużyny - 3 seniorów), maksymalnie do 9 juniorów/juniorek (w wieku do 20 lat, decyduje rok ukończenia) zgłoszonych do startu indywidualnego i maksymalnie do 9 kobiet zgłoszonych do startu indywidualnego.

Zawodnik rozpoczynający starty w zawodach w barwach Koła lub Klubu musi do końca sezonu reprezentować tą jednostkę, w której rozpoczął starty. Na zgłoszniu drużyn z tego samego koła PZW do startu w zawodach musi być oznaczona drużyna numerem arabskim.

Zawodnik może startować w barwach klubu pod warunkiem złoszenia klubu z zestawieniem zawodników do startu w zawodach do Okręgowego Kapitanatu Sportowego w Legnicy w terminie określonym odrębnym pismem. Dopuszcza się możliwość startu nowych zawodników klubu pod warunkiem dostarczenia do OKS aneksu do zestawienia członków klubu z zastrzeżeniem, że zawodnik w czasie sezonu nie może zmieniać barw klubowych.

 • Koszt udziału w zawodach wynosi 30 zł od każdego zawodnika. Wpłatę za udział należy przekazać na konto Z.O. PZW w Legnicy w terminie do dnia 14.04.2020 r. Na przelewach wpisywać wyłącznie koszt udziału i nazwę zawodów bez adnotacji "opłata startowa".
 • Termin pisemnych zgłoszeń na obowiązującym druku na adres Z.O. PZW w Legnicy upływa z dniem 14.04.2020 r. Do pisemnego zgłoszenia zawodników w wieku do 18 lat należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział dziecka w zawodach i zobowiązaniu do sprawowania opieki nad dzieckiem w czasie zawodów podpisane przez jednego z rodziców. W przypadku braku oświadczenia zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodów.
 • Opiekun drużyny lub zawodnik musi posiadać (obowiązkowo) do okazania ksero dowodu wpłaty opłaty startowej pod rygorem niedopuszczenia do zawodów.
 • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji drużynowej w kategorii seniorów i indywidualnej w kategorii seniorów, juniorów i kobiet. Warunkiem rozegrania danej kategorii jest zgłoszenie na miejscu zawodów minimum w kategorii: seniorów - 5 zawodników, juniorów - 5 zawodników i kobiet - 5 zawodniczek. W przypadku braku na miejscu zawodów minimalnej ilości zawodników w danej kategorii, juniorzy i kobiety mogą startować w kategorii seniorów.
 • Zawody zostaną rozegrane w 5 sektorach (3 sektory w kategorii seniorów, 1 sektor w kategorii juniorów i 1 sektor w kategorri kobiet). Do klasyfikacji drużynowej zaliczane będą wyniki uzyskane przez członków drużyny w sektorach kategorii seniorów. Do klasyfikacji indywidualnej w kategorii seniorów zalicza się wyniki uzyskane w sektorach.
 • Wyniki zawodów zaliczane są do rocznej punktacji Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spławikowej w klasyfikacji drużynowej (tylko seniorów) oraz indywidualnej w kategorii seniorów, juniorów i kobiet.
 • Przy wyliczaniu punktów do klasyfikacji drużynowej nie będą odejmowane miejsca zawodników startujących indywidualnie w sektorach.
 • Ilość zanęt zgodna z uchwałą nr 17/2018 Prezydium Zarządu Okręgu PZW Legnica. 
 • Losowanie sektorów i stanowisk odbędzie się systemem komputerowym.
 • Zbiórka zawodników i sędziów w dniu zawodów o godz. 7.00 przy brzegu stawu w Kluczach.
 • Dojazd zawodników i sędziów we własnym zakresie.
 • Organizatorem zawodów jest Koło PZW ZG "Polkowice-Sieroszowice". 


P r o g r a m   z a w o d ó w :

  

 godz. 7.00 -   7.15    sprawdzenie listy startowej
          7.15 -   7.45    zbiórka zawodników i sędziów, otwarcie zawodów, losowanie sektorów i stanowisk
          7.45 -   8.00    dojście do wylosowanych stanowisk
          8.00 -   9.55    przygotowanie do zawodów
        10.00 - 13.00    z a w o d y   w kategorii juniorów i kobiet

        10.00

14.00     z a w o d y   w kategorii seniorów
        13.00 15.00     praca Komisji Sędziowskiej
        15.00 - 15.30    ogłoszenie wyników, zakończenie zawodów

Poleć znajomemu

Załączniki

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty