Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

INFORMACJA o pracy Biura ZG PZW w dniach 30 marca - 3 kwietnia 2020 r.

Aktualności | 2020-04-01 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Z uwagi na zagrożenie wirusem COVID-19, Dyrektor Biura ZG PZW realizując działania profilaktyczno-zapobiegawcze, kontynuuje wprowadzone z dniem 16 marca 2020r. do odwołania, następujące ograniczenia w pracy Biura Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego na ul. Twardej 42 w Warszawie i w obsłudze interesantów:


1.        W dniach od 30 marca do 3 kwietnia 2020 r. Biuro Zarządu Głównego pracuje w ograniczonym zakresie w trybie dyżurów i pracy zdalnej.

2.        Grafik dyżurów:

   - 30 marca (poniedziałek) – Dyrektor, ksiegowość, Dz. GRW, Dz. administracji

   - 31 marca (wtorek) – Dział prezydialny, sekretariat

   - 1 kwietnia (środa) – Dyrektor, sekretariat

   - 2 kwietnia (czwartek) – Dyrektor, Dz. sportu, sekretariat

   - 3 kwietnia (piątek) – Dz. prezydialny, sekretariat

3.        Obsługę interesantów w godzinach pracy biura, tj.: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 ogranicza się do formy telefonicznej z wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.

4.        Zawiesza się obsługę kasową. Wszelkie operacje wpłat i wypłat realizowane będą wyłącznie w formie przelewów bankowych.

5.        Przekazywanie wszelkich dokumentów w tym m.in. rozliczeń, druków i sprawozdań do biura odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną i przesyłkami pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem skrzynki podawczej na parterze u portiera (wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem Biura ZG).

6.        Pobieranie uzupełniające znaków i innych materiałów z magazynu odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim ustaleniu drogą e-mailową lub telefoniczną dnia i godziny odbioru oraz wcześniejszym podaniu wielkości zapotrzebowania. Wydanie i sprawdzenie zgodności z pokwitowaniem odbioru, następować będzie przy zachowaniu ustalonych wewnętrznie środków ostrożności i maksymalnym ograniczeniu bezpośrednich kontaktów.

7.        Zawiesza się do odwołania organizację wszelkich spotkań w sali konferencyjnej Biura ZG PZW lub innych pomieszczeniach biurowych.

8.        Ze sprawami nie wymagającymi pilnego trybu postępowania, proszę wstrzymać się do czasu odwołania podwyższonego zagrożenia epidemicznego.Proszę o bezwzględne przestrzeganie, ograniczeń wynikających z wprowadzonych zasad profilaktyczno-zapobiegawczych przez wszystkich zainteresowanych.


Marcin Mizieliński
Dyrektor Biura ZG PZW

 

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty