Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Spławikowy "Wędkarz Roku" i klasyfikacja drużynowa - stan na 9.09.2009.

Klasyfikacje | 2009-09-09 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

 

Aktualna klasyfikacja spławikowy "Wędkarz Roku" i drużynowa przedstawia

się następująco:









Drużyny



1 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. 7


2 JAXON TEAM SAMOL OPOLE 8


3 GARNIZONOWE ZAODRZE 9


4 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. 18


5 TRÓJKĄT K-KOŹLE 20


6 OKWS KOLEJARZ OPOLE 23


7 OPOLE 4 23


8 OPOLE 1 26


9 GRACZE 26


10 PŁOĆ OLESNO I DR. 29









Seniorzy



1 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Stępień Piotr 18
2 GARNIZONOWE ZAODRZE Pawliszyn Zdzisław 31
3 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. Michałkiewicz Piotr 33
4 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Borto Mariusz 33
5 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Samol Krzysztof 35
6 GŁOGÓWEK Szachniuk Mariusz 38
7 OPOLE 4 Tokar Jacek 39
8 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Staszewski Mariusz 41
9 PŁOĆ OLESNO I DR. Babiński Marcin 42
10 WZDRĘGA KLUCZBORK Ilków Wojciech 45







Kobiety



1 GARNIZONOWE ZAODRZE Mach Elżbieta 12
2 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Drgas Joanna 13
3 SUCCESS FISHING L.B Otawa Joanna 24
4 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Burdzik Bożena 25
5 OPOLE 1 Dąbska Katarzyna 26
6 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. Brzozowska Agnieszka 33
7 OKWS KOLEJARZ OPOLE Moneta Renata 35
8 TRÓJKĄT K-KOŹLE Tokarczyk Klaudia 40
9 GRACZE Konieczna Magda 41
10 PŁOĆ OLESNO I DR. Liberka Justyna 42







Juniorzy U 18



1 OPOLE 4 Koryło Łukasz 11
2 IKRA GRODKÓW Gluza Łukasz 17
3 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Białdyga Maciej 23
4 IKRA GRODKÓW Zając Michał 27
5 KOLEJARZ OFAMA OPOLE Bajzert Bartosz 31
6 IKRA GRODKÓW Rembiasz Maciej 35
7 GARNIZONOWE ZAODRZE Caputa Krzysztof 39
8 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Lisowski Bartosz 40
9 IKRA GRODKÓW Ogonowski Dawid 45
10 OKWS KOLEJARZ OPOLE Uchorczak Paweł 48







Juniorzy U 22



1 OKWS KOLEJARZ OPOLE Wojciński Michał 30
2 WZDRĘGA KLUCZBORK Moska Bartłomiej 34
3 TRÓJKĄT K-KOŹLE Wrzecion Paweł 37
4 SUCCESS FISHING L.B Postawczuk Adam 47
5 GARNIZONOWE ZAODRZE Wysocki Wojciech 49







Kadeci



1 LEWIN BRZESKI Wacha Marcin 7
2 IKRA GRODKÓW Strzałka Sławomir 18
3 GARNIZONOWE ZAODRZE Otawa Joanna 19
4 NSM NAMYSŁÓW Borodziewicz Ewelina 21
5 IKRA GRODKÓW Gluza Szymon 23






Ostatnia tura rywalizacji zostanie rozegrana 4.10 na Odrze w Opolu

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Gluza Łukasz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

    a konkretnie to nie ma doliczonych punktów z II tury DPZO ;)

  • Gluza Łukasz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 5 + / -

    Chcialem zglośić ze w pierwszej piątce juniorów(U18) jest błąd ;)) Pozdro ;D xDDD

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty