Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Spławikowy "Wędkarz Roku" i klasyfikacja drużynowa 2009.

Klasyfikacje | 2009-10-07 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

h

5 października na rzece Odrze w Opolu odbyła się ostatnia tura okręgowych zawodów spławikowych, której wyniki były liczone do klasyfikacji WĘDKARZ ROKU i DRUŻYNA ROKU 2009. Wyniki klasyfikacji przedstawiają się następująco. W załączniku pełna lista klasyfikacji.

 






seniorzy



miejsce



1 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Stępień Piotr 24145 19
2 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Borto Mariusz 9500 35
3 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. Michałkiewicz Piotr 12955 36
4 GARNIZONOWE ZAODRZE Pawliszyn Zdzisław 11490 39
5 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Samol Krzysztof 14365 40
6 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Staszewski Mariusz 15455 42
7 GŁOGÓWEK Szachniuk Mariusz 6635 43
8 OPOLE 4 Tokar Jacek 6990 45
9 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Żok Waldemar 8980 51
10 WZDRĘGA KLUCZBORK Ilków Wojciech 6155 56





kobiety



1 GARNIZONOWE ZAODRZE Mach Elżbieta 18980 14
2 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Drgas Joanna 11645 19
3 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Burdzik Bożena 5825 26
4 SUCCESS FISHING L.B Otawa Joanna 12230 31
5 OPOLE 1 Dąbska Katarzyna 3665 35
6 OKWS KOLEJARZ OPOLE Moneta Renata 3540 38
7 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. Brzozowska Agnieszka 1670 45
8 PŁOĆ OLESNO I DR. Liberka Justyna 2210 46
9 GRACZE Konieczna Magda 1180 49
10 TRÓJKĄT K-KOŹLE Tokarczyk Klaudia 1140 50





juniorzy U-18



1 JAXON TEAM SAMOL OPOLE Białdyga Maciej 15875 27
2 IKRA GRODKÓW Gluza Łukasz 14310 33
3 OPOLE 4 Koryło Łukasz 11535 35
4 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. Lisowski Bartosz 7285 50
5 GARNIZONOWE ZAODRZE Caputa Krzysztof 6855 51
6 KOLEJARZ OFAMA OPOLE Bajzert Bartosz 7500 52
7 IKRA GRODKÓW Zając Michał 4470 53
8 OKWS KOLEJARZ OPOLE Uchorczak Paweł 4435 64
9 IKRA GRODKÓW Rembiasz Maciej 7340 66
10 IKRA GRODKÓW Ogonowski Dawid 2355 80





juniorzy U-22



1 OKWS KOLEJARZ OPOLE Wojciński Michał 6965 39
2 TRÓJKĄT K-KOŹLE Wrzecion Paweł 9655 45
3 WZDRĘGA KLUCZBORK Moska Bartłomiej 5675 48
4 GARNIZONOWE ZAODRZE Wysocki Wojciech 28655 50
5 SUCCESS FISHING L.B Postawczuk Adam 6185 67
6 Krapkowice Otmęt I dr Mnich Arkadiusz 8330 73
7 KRAPKOWICE MIASTO Sobiech Mariusz 1555 102
8 KOLEJARZ OFAMA Łagódka Ryszard 1190 104
9 Krapkowice Otmęt II dr Władyka Jakub 275 104
10 KLUCZBORK Marczak Mateusz 145 109





kadeci



1 LEWIN BRZESKI Wacha Marcin 13695 8
2 IKRA GRODKÓW Strzałka Sławomir 5940 20
3 NAMYSŁÓW NSM
Borodziewicz Ewelina 2785 24
4 GARNIZONOWE ZAODRZE
Otawa Joanna 8910 25
5 IKRA GRODKÓW Gluza Szymon 1585 29
6 KLUCZBORK Żok Wiktoria 1860 31





DRUŻYNY



1 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. 67 8
2 GARNIZONOWE ZAODRZE 86 11
3 JAXON TEAM SAMOL OPOLE 107 12
4 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. 159 24
5 OPOLE 4 143 26
6 TRÓJKĄT K-KOŹLE 163 27
7 OKWS KOLEJARZ OPOLE 165 31
8 OPOLE 1 176 31
9 GRACZE 193 35
10 PŁOĆ OLESNO I DR. 192 39





Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty