Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

POROZUMIENIA 2009

Porozumienia | 2009-10-07 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

MIĘDZYOKRĘGOWE POROZUMINIA O WZAJEMNYM HONOROWANIU SKŁADEK 2009

Sieradzki Okręg PZW zawarł na rok 2009 porozumienia o wzajemnym honorowaniu składek członkowskich na własnych wodach z następującymi okręgami: bydgoskim, chełmskim, jeleniogórskim, kaliskim, kieleckim, konińskim, legnickim, lesznieńskim, lubelskim, łódzkim, opolskim, pilskim, radomskim, siedleckim, skierniewickim, słupskim, tarnobrzeskim, piotrkowskim, wałbrzyskim, warszawskim (mazowieckim), wrocławskim, zamojskim.

Na wodach tych okręgów łowić można legitymując się opłaceniem składki okręgowej w Sieradzu. Dodatkowe opłaty wnieść trzeba tylko na wody w okręgu opolskim – 50 zł i mazowieckim – 35 zł.

UWAGA!
Wędkarze z Okręgu Sieradz, którzy w roku 2009 przenieśli się lub przeniosą do innych okręgów, z którymi Sieradz zawarł porozumienie, chcąc łowić w ramach porozumień na wodach Okręgu PZW Sieradz, będą musieli dopłacić w Sieradzu różnicę w wysokości składki okręgowej.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • KUŹMIŃSKI PIOTR Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

    apuus

    Wprowadzanie zasady bezwzględnego posłuszeństwa członków Związku wobec władz stowarzyszenia jest prawem zabronione - Ustawa-Prawo o stowarzyszeniach.

  • KUŹMIŃSKI PIOTR Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

    apuus

    Ustawa prawo o stowarzyszeniach na podstawie której działa PZW, daje możliwość ustanawiania składek członkowskich przez stowarzyszenie.Natomiast nie daje możliwości ustanawiania składek przez jednostki terenowe stowarzyszenia jakimi w PZW są okręgi i koła.Składki zgodnie ze Statutem PZW może ustalać ZG PZW.Czy delegacja przepisu paragraf 46 pkt 8 Statutu PZW jest zgodna z prawem? Czy ustalanie składki przez Zarządy Okręgów jest legalne?

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty