Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Podsumowanie Spinningowego Grand Prix Okręgu PZW w Bydgoszczy w 2009 r.

Wyniki zawodów | 2009-11-02 | Publikujący: Okręg PZW w Bydgoszczy

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarzadzie Okregu PZW w Bydgoszczy publikuje zestawienie wyników - podsumowanie Grand Prix w dyscyplinie spinningowej w 2009 r.
Tabela przedstawia wszystkich zawodników startujących w zawodach okregowych, tych sklasyfikowanych i niesklasyfikowanych.
Tabela wyników:

Lp Nazwisko Imię Koło PZW Szczupak Wisły Mistrzostwa Okręgu Puchar Solca Puchar Prezesa Razem
Ilość złowionych ryb Ilość  punktów Zajęte miejsce Punkty  "Grand Prix" Ilość złowionych ryb Ilość  punktów Zajęte miejsce Punkty  "Grand Prix" Ilość złowionych ryb Ilość  punktów Zajęte miejsce Punkty  "Grand Prix" Ilość złowionych ryb Ilość  punktów Zajęte miejsce Punkty  "Grand Prix" Ilość złowionych ryb Ilość  punktów Zajęte miejsce Punkty  "Grand Prix" Ilość złowionych ryb Ilość  punktów Punkty  "Grand Prix" Zajęte miejsce w GP
1 Brążkiewicz  Wojciech Koronowo 3 1450 3 28 2 140 6 25 1 90 6 25 4 360 7 24 1 110 13 18 11 2150 120 1
2 Chylewski Leszek Koronowo 5 3230 1 30 3 270 2 29 2 120 2 29 0 0 nk 0 2 320 3 28 12 3940 116 2
3 Emeschaimer Sławomir Pakość 2 500 10 21 1 130 5 26 1 110 4 27 1 170 14 17 1 150 11 20 6 1060 111 3
4 Strzyżewski Arkadiusz Bydgoszcz II 1 110 21 9,5 2 160 5 26 6 740 1 30 4 500 5 26 0 0   0 13 1510 91,5 4
5 Pierzyński Eugeniusz Bydgoszcz IV 0 0   0 2 180 4 27 2 480 2 29 0 0 nk 0 2 480 2 29 6 1140 85 5
6 Skowroński Marian IZCh Inowrocław 2 340 12 19 2 500 1 30 2 140 1 30 1 70 29 2 0 0 nk 0 7 1050 81 6
7 Schmidt Ryszard Bydgoszcz I 2 740 6 25 1 130 4 27 1 50 5 26 0 0 nk 0 0 0 nk 0 4 920 78 7
8 Łapiński Andrzej IZCh Inowrocław  2 1430 4 27 1 90 7 24 1 70 9 22 1 50 30 0,5 0 0 nk 0 5 1640 73,5 8
9 Król Mieczysław Białe Błota 0 0 nk 0 1 70 10 21 1 130 4 27 4 360 8 23 0 0 nk 0 6 560 71 9
10 Statkiewicz Kazimierz Bydgoszcz I 1 70 28 3 1 70 7 24 0 0 nk 0 1 150 16 15 1 270 5 26 4 560 68 10
11 Skowroński Krzysztof IZCh Inowrocław 0 0   0 1 70 8 23 1 70 8 23 1 70 26 4,5 1 70 17 13,5 4 280 64 11
12 Brończyk Paweł IZCh Inowrocław 1 70 25 5,5 1 150 3 28 0 0 nk 0 1 575 4 27 0 0 nk 0 3 795 60,5 12
13 Lewandowski Tadeusz Koronowo 2 260 14 17 5 470 1 30 0 0 nk 0 1 130 17 13 0 0 nk 0 8 860 60 13
14 Kłoczko  Szymon Pakość 1 2250 2 29 0 0 nk 0 0 0 nk 0 3 2130 1 30 0 0 nk 0 4 4380 59 14
15 Tonder  Piotr  Bydgoszcz IV 0 0   0 0 0   0 0 0   0 2 1760 2 29 1 600 1 30 3 2360 59 15
16 Kwiatkowski  Roman Mogilno 0 0   0 2 180 3 28 1 90 5 26 0 0 nk 0 0 0 nk 0 3 270 54 16
17 Benetkiewicz  Edmund Izba Rzem. 1 150 17 14 1 50 11 20 0 0 nk 0 0 0   0 1 150 12 19 3 350 53 17
18 Schmidt Robert Bydgoszcz  IV 0 0   0 2 280 2 29 0 0 nk 0 2 300 9 22 0 0 nk 0 4 580 51 18
19 Szczukowski Tadeusz Koronowo 2 320 13 18 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 130 17 13 1 70 17 13,5 4 520 44,5 19
20 Bernaciak Wojciech Mogilno 1 110 21 9,5 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 110 20 11 1 210 7 24 3 430 44,5 20
21 Bogdanowicz  Jan Izba Rzem. 5 550 9 22 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 1 170 10 21 6 720 43 21
22 Sucharski Grzegorz Koronowo 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 110 3 28 0 0   0 1 70 16 15 2 180 43 22
23 Kustra  Bogdan Bydgoszcz I 1 90 24 7 0 0   0 0 0   0 0 0   0 2 280 4 27 3 370 34 23
24 Strzyżewski Dariusz Bydgoszcz II 1 700 7 24 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 90 22 7,5 0 0 nk 0 2 790 31,5 24
25 Wiśniewski Adam Bydgoszcz I  1 110 20 11 0 0 nk 0 0 0 nk 0 3 210 11 20 0 0 nk 0 4 320 31 25
26 Stefański Mirosław ELTECH 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 750 3 28 0 0   0 1 750 28 26
27 Bąk Janusz Z-d Gazowniczy 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 2 160 15 16 1 70 19 12 3 230 28 27
28 Jóźwik  Andrzej Koronowo 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 190 3 28 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 190 28 28
29 Arendt Kazimierz Bydgoszcz IV 1 850 5 26 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 850 26 29
30 Masny Zbigniew Koronowo 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 4 480 6 25 0 0 nk 0 4 480 25 30
31 Ciężki  Artur Mogilno 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 2 220 6 25 2 220 25 31
32 Doliński Janusz Mogilno 0 0   0 1 90 6 25 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 90 25 32
33 Wożniak Robert Bydgoszcz I 0 0   0 0 0 nk 0 1 70 7 24 0 0   0 0 0 nk 0 1 70 24 33
34 Ciężki  Grzegorz Mogilno 2 180 15 16 0 0   0 0 0   0 1 90 22 7,5 0 0 nk 0 3 270 23,5 34
35 Ziarnik Roman Nakło 3 630 8 23 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 3 630 23 35
36 Stelmach Marek Bydgoszcz II 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 190 8 23 1 190 23 36
37 Marczak Jarosław Mogilno 1 70 27 4 0 0 nk 0 0 0 nk 0 2 180 12 18,5 0 0 nk 0 3 250 22,5 37
38 Tychman  Mariusz Pakość 1 110 18 12,5 0 0 nk 0 0 0 nk 0 1 110 21 10 0 0   0 2 220 22,5 38
39 Osiński  Michał Bydgoszcz I 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 170 9 22 1 170 22 39
40 Łapiński Szymon IZCh Inowrocław  0 0   0 1 70 9 22 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 nk 0 1 70 22 40
41 Nowacki  Wojciech ELTECH 0 0   0 0 0   0 0 0   0 2 260 10 21 0 0   0 2 260 21 41
42 Jankowski Rafał IZCh Inowrocław 2 380 11 20 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 2 380 20 42
43 Barański Romuald Solec Kuj. 0 0   0 0 0   0 0 0   0 2 180 12 18,5 0 0   0 2 180 18,5 43
44 Komisarek Józef Mogilno 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 1 110 14 17 1 110 17 44
45 Gluba  Janusz Z-d Gazowniczy 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 1 90 15 16 1 90 16 45
46 Klimek Mieczysław Szubin 1 170 16 15 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 nk 0 1 170 15 46
47 Ziemkiewicz Aleksander ELTECH 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 130 17 13 0 0   0 1 130 13 47
48 Schmidt Marian Bydgoszcz I 1 110 18 12,5 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 1 110 12,5 48
49 Nicpoń  Arkadiusz Społem 1 110 23 8 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 1 110 8 49
50 Peszek Stanisław Bydgoszcz II 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 1 90 22 7,5 0 0   0 1 90 7,5 50
51 Porysiak  Mariusz Koronowo 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 90 22 7,5 0 0   0 1 90 7,5 50
52 Kozłowski Marek Pakość 1 70 25 5,5 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 70 5,5 52
53 Król  Szymon ELTECH 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 70 26 4,5 0 0   0 1 70 4,5 53
54 Orłowski Andrzej Solec Kuj. 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 70 28 3 0 0   0 1 70 3 54
55 Masny Paweł Koronowo 1 70 29 2 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 1 70 2 55
56 Jancy Mirosław Szubin 1 50 30 1 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 1 50 1 56
57 Banaszkiewicz  Tomasz Bydgoszcz IV 0 0   0 0 0   0 0 0   0 1 50 30 0,5 0 0   0 1 50 0,5 57
58 Arendt Konrod Bydgoszcz IV 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
59 Borowski Tomasz   0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
60 Brunszkiewicz Zenon Koronowo 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
61 Górski Zenon FOD Bydgoszcz 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
62 Jałoszyński Mariusz Pakość 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
63 Kamiński  Andrzej Solec Kuj. 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
64 Kasperowicz Zbigniew Szubin 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
65 Kiciński  Mariusz Szubin 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
66 Klesiński Mariusz Koronowo 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
67 Kopczyński  Dariusz Z-d Gazowniczy 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
68 Król  Wiesław ELTECH 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
69 Litewka  Roman Z-d Gazowniczy 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
70 Łapczak Sławomir Bydgoszcz I 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
71 Majka  Jerzy Nakło 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
72 Malcher Krzysztof Mogilno 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
73 Paradowski Andrzej Szubin   0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
74 Stienke Bogdan Szubin 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
75 Szaczeński Zbyszek Szubin 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
76 Szarafiński Rafał ADM Bydgoszcz 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
77 Szczepański Zbyszek Szubin 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
78 Szczęsny  Jarosław Solec Kuj. 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk
79 Szymański  Dariusz Kop.Soli Inowrocław 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
80 Taczkowski  Krzysztof Bydgoszcz IV 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
81 Tatarek Leszek Bydgoszcz II 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0   0 0 0 0 nk
82 Trzciński  Wojciech Bydgoszcz I 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0 0 nk
83 Zieliński  Jan Solec Kuj. 0 0   0 0 0   0 0 0   0 0 0 nk 0 0 0   0 0 0 0 nk

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty