Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki

SKŁADKI I OPŁATY NA 2010 ROK

Składki | 2010-01-04 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

SKŁADKA CZŁONKOWSAKA NORMALNA 60,- zł

SKŁADKA CZŁONKOWSKA ULGOWA - 30,- zł (opłacają: odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW, młodzież szkolna, studenci, żołnierze służby zasadniczej w wieku 16-24 lat, mężczyźni po ukończeniu 65 roku życia, kobiety po ukończeniu 60 roku życia); Odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami oraz członkowie uczestnicy do lat 16 uiszczają składkę członkowską ulgową w wysokości - 15,- zł.

SKŁADKA OKRĘGOWA ROCZNA – PEŁNA – 120,- zł (połów z brzegu i z łodzi w tym zbiornik Jeziorsko od 01.05. do 30.11. oraz spining)

SKŁADKA OKRĘGOWA ROCZNA PEŁNA - ULGOWA - 75,- zł
(połów z brzegu i z łodzi w tym zbiornik Jeziorsko od 01.05. do 30. 11. oraz spining Opłacają: odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW, młodzież szkolna, studenci i żołnierze służby zasadniczej w wieku 16-24 lat, mężczyźni po ukończeniu 65 rok życia, kobiety po ukończeniu 60 roku życia).

SKŁADKA OKRĘGOWA ROCZNA – NIEPEŁNA - 90,- zł (połów z brzegu w tym zbiornik Jeziorsko)

SKŁADKA OKRĘGOWA ROCZNA NIEPEŁNA – ULGOWA – 45,- zł (połów z brzegu w tym zbiornik Jeziorsko. Opłacają: odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW, młodzież szkolna, studenci i żołnierze służby czynnej wieku 16-24 lat, mężczyźni po ukończeniu 65 roku życia, kobiety po ukończeniu 60 roku życia)

SKŁADKA OKRĘGOWA ROCZNA PEŁNA - UCZESTNIK 22,- zł

SKŁADKA UZUPEŁNIAJĄCA - SPINING - 30,- zł

SKŁADKA UZUPEŁNIAJĄCA - POŁÓW ZE ŚRODKÓW PŁYWAJĄCYCH i SPINING – 60,- zł (w tym zbiornik Jeziorsko od 01.05.- 30.11.)

SKŁADKA OKRESOWA – PEŁNA:
1 dzień 15,- zł
7 dni 50,- zł

OKRESOWA – NIEZRZESZENI I CUDZOZIEMCY - PEŁNA

1 dzień 30,- zł
7 dni 70,-zł

OPŁATA EGZAMINACYJNA NA KARTĘ WĘDKARSKĄ – 10,- zł (młodzież do lat 18 jest zwolniona z tej opłaty)

WPISOWE:
normalne 25,- zł
uczestnika 12,- zł

LEGITYMACJA CZŁONKOWSKA (z opłaty zwolnieni są członkowie uczestnicy) 5,- zł

* Członkowie honorowi odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami zwolnieni są z wnoszenia składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na podstawie wpisu dokonanego w legitymacji członkowskiej przez biuro Zarządu Okręgu, zwolnienie nie dotyczy składki uzupełniającej za połów ryb ze środków pływających oraz spiningu.

* Termin opłacenia składki upływa z dniem 30 kwietnia. Jego niedotrzymanie powoduje konieczność ponownego opłacenia wpisowego.

* Składkę okresową pełną dla zrzeszonych i niezrzeszonych wędkarzy i cudzoziemców można uiścić na poczcie wpłacając stosowną sumę przekazem na adres: Polski Związek Wędkarski Okręg Sieradz, ul. Bohaterów Września 6B, 98-200 Sieradz. Data dokonania wpłata nie jest jednoznaczna z datą planowanego połowu. Tę wpisujemy na blankiecie przekazu.

 

KOMENTARZ

Od 1 stycznia 2010 r. została wprowadzona składka okręgowa roczna "pełna i ulgowa pełna", która to uprawnia wszystkich wędkarzy do wędkowania z brzegu, korzystania z środków pływających oraz do spiningu. Ze wzgledu na coraz wjększe zainteresowanie tymi metodami połowu na  wodach okręgu sieradz, Zarząd Okręgu postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkich wędkarzy i wprowadzić ww. składce okręgowej "pełnej i ulgowej pełnej" wyminione możliwości wędkowania.

 

Zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych wędkarzy lubiących spiningować i wędkować z łodzi do dokonywania niniejszych składek.    

 

Informację przygotował: zibistar@wp.pl

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Baranowski Tomasz Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    kuzyn78

    Składki na rok 2011 na stronie: http://www.pzwgrabialask.wedkuje.pl/media/kolo,skladki,1350,992,343.html

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty