Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Wyróżnienia dla najlepszych

To już po raz czwarty w tej kadencji w siedzibie Okręgu Płocko - Włocławskiego PZW, spotkali się najlepsi wędkarze. Listy klasyfikacyjne, wskazujące ranking czołowych spławikowców (we wszystkich kategoriach) i spinningistów - seniorów, zostały podane na stronie internetowej Okręgu w końcu 2008r.

 

 

Tym razem sportowcy w towarzystwie opiekunów i trenerów przybyli na spotkanie, aby podzielić się uwagami i doświadczeniem wynikającym z udanego dla nich sezonu 2008. Przy herbacie i kawie toczyły się ożywione dyskusje, nie tylko o źródłach sukcesów, ale także stanowiły one okazję do zawarcia bliższych znajomości towarzyskich, na które podczas zawodów nie ma często czasu. Oczywiście najważniejszym elementem spotkania było wręczenie pucharów i dyplomów najlepszym kobietom, kadetom, juniorom i seniorom. W imieniu Okręgu PZW wyróżnienia wręczył Prezes Zarządu kol. Bogusław Tomaszewski i Wiceprezes ds. Sportu kol. Leszek Tretyn.

 

 

Na zakończenie spotkania kol. Tomaszewski dokonał podsumowania ubiegłorocznego sezonu. Stwierdził m.in., że sport w naszym Okręgu spełnia wymagania i oczekiwania szerokiej rzeczy wędkarzy, którzy w sposób aktywny spędzają czas nad wodą. Wyraził również uznanie pod adresem szerokiej grupy działaczy, bez których uzyskany poziom organizacyjno - sportowy imprez nie byłby możliwy.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty