Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Komunikat Zbiornik Gołuchów!

Aktualności | 2017-01-05 | Publikujący: Okręg PZW w KaliszuW załączeniu odpowiedź WZM i UW Poznań w sprawie możliwości przejazdu drogą przy zbiorniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (14)

 • Damian Data dodania: 3 godziny 43 minut temu Oceń: 0 + / -

  Jak dla mnie to zbiornik Gołuchów nie powinien być w ogóle dzierżawiony, po co PZW Kalisz wybula kasę na tak nieprzyjazny zbiornik, na którym wogóle nie można wędkować?
  Byłem tam dwa razy i za drugim razem zostałem ukarany mandatem w wysokości 50zł za postój wzdłuż zbiornika, dodam że około 20 samochodów tego dnia stało wzdłuż zbiornika (wiekszość miejscowych).
  Bak parkingu koło zbiornika uniemożliwia nawet pozostawienie samochodu i przetransportowanie sprzętu na łowisko, poprstu jakas paranoja. Zezwala się tylko na przejazd i pozostawienie sprzętu na łowisku w terminach zaworów, w normalny dzień jest to niemożliwe, to może lepiej i taniej by było wynajmować ten zbiornik tylko w dniach zawodów a nie bulić kasę na cały rok.
  Nie jak władze PZW Kalisz mogą na takie coś zezwalać.
  A uzasadnienie że będzie więcej ryb można se wsadzić w du*e. Było by więcej gdyby pseudowędkarze się w końcu opanowali i zabierali ryby z umiarem, a nie wszystko jak popadnie. Równie dobrze całe PZW można zamknąć to dopiero ryb będziemy mieli...

 • Maciej Data dodania: 9 dni temu Oceń: 15 + / -

  maciakub

  Dodam jeszcze że przydał by się parking jakiś duży bo nie będzie gdzie auta zostawić.

 • Maciej Data dodania: 9 dni temu Oceń: 8 + / -

  maciakub

  Jedyny PLUS że mniej ryb będzie brane że zbiornika, sami wiecie jakie bagażniki były przepełnione rybami.Co niektórzy to na telefon się zmieniali jak karpie wchodziły. Trochę ten Gołuchów może odpocznie,i jeszcze jedno wędkarze do wody wjezdzali autami żeby jak najbliżej siedzieć itd.

 • krkr Data dodania: 9 dni temu Oceń: -13 + / -

  Rozwiń
 • Florkowski Andrzej Data dodania: 10 dni temu Oceń: 1 + / -

  Witam. Kol. krkr, tu już się trochę zagalopowałeś, łatwo liczyć cudze pieniądze, a nie wypada,tym bardziej ,jak się nic na ten temat nie wie. Kto powinien składać oświadczenia majątkowe, na pewno nie pracownicy Okręgu PZW (nie świadczenia) masz tutaj:
  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/798817,ustawa-o-oswiadczeniach-majatkowych-funkcje-publiczne.html
  Aby zaspokoić twoją niezdrową ciekawość, poinformuję cie , że w Okręgu pracują: dyrektor i Pani księgowa, nie mówią za ile, bo nie ma się czym chwalić, z pewnością nie zamieniłbyś się.Reszta członków Okręgu działa nie pobierając za to żadnych gratyfikacji.
  Opublikowane pismo jest odpowiedzią WZMiUW na pismo Koła PZW Gołuchów a nie "widzimisię" jakiegoś zarządu."
  Co do pracy Okręgu PZW Kalisz - weź udział w Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym, zgłoś swoje uwagi, zadaj konkretne, rzeczowe pytania przedstawicielowi Okręgu, może odpowiedzi cię usatysfakcjonują.
  Przepraszam, że odpowiadam za Okręg ale wiem, że odpowiedzi z ich strony mógłbyś nie doczekać. Pozdrawiam.

 • krkr Data dodania: 11 dni temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 11 dni temu Oceń: -7 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 11 dni temu Oceń: -10 + / -

  Rozwiń
 • powalowski pawel Data dodania: 11 dni temu Oceń: 12 + / -

  Nie ma się co irytować,niech RZGW wydzierżawi wodę innemu stowarzyszeniu.Nam woda bez możliwości dojazdu do łowiska jest niepotrzebna,a kasa wydana na zarybienia w sporej części wyrzucona jest w błoto. Wystarczy przy negocjowaniu dzierżawy zapewnić sobie w przyszłości dojazd do wody , a jeśli to niemożliwe to umowy nie wolno podpisywać. pzdr. i pomyślcie o tym na walnych zebraniach nim pozwolicie na powtórkę z rozrywki.

 • krkr Data dodania: 12 dni temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • belleisle Data dodania: 12 dni temu Oceń: -9 + / -

  Rozwiń
 • krkr Data dodania: 12 dni temu Oceń: 1 + / -

  Skoro Wielkopolski Zarząd Melioracji i czegoś tam nie widzi możliwości wjazdu bez podania podstawy prawnej ja nie widzę możliwości uznawania takiego zakazu.

 • krkr Data dodania: 12 dni temu Oceń: 3 + / -

  Czy Wielkopolski Zarząd Melioracji i czegoś innego może wskazać przyczyny takiego postanowienia? Czy może w ramach "dobrej zmiany" zakazał wjazdu i parkowania " bo nie? Proszę podać podstawa prawna takiego zakazu? Czy ktoś może zainteresować jakiegoś prawnika, żeby zajął się ta sprawą?

 • x Roman Data dodania: 12 dni temu Oceń: 3 + / -

  Zakazać całkowicie wjazdu i egzekwować ten zakaz waląc mandaty po 500zł w końcu "program 700 --" z kogoś kieszeni musi być finansowany .

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty