Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat - Odprawa wolontariuszy biorących udział w zabezpieczeniu Mistrzostw Świata w dniach 14-15.09.2013 r.

K O M U N I K A T 

 

W związku z zabezpieczeniem Mistrzostw Świata w dniach 14-15.09.2013 r. o godzinie 5.00 w Warszawie przy ul. Twardej 42 zostanie przeprowadzona odprawa wolontariuszy biorących udział w zabezpieczeniu mistrzostw, po czym autokarami udamy się na miejsce zawodów. Wszyscy wolontariusze biorący udział w Mistrzostwach Świata mają obowiązek stawić się na ul. Twardej 42, nie będzie możliwości wjazdu prywatnymi samochodami na łowisko.

 

Waldemar Grzelak   Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego Okręgu Mazowieckiego PZW odpowiedzialny za zabezpieczenie sędziowskie mistrzostw  Tel.793-050-386 

 

 

LISTA  WOLONTARIUSZY

 

SEKTOR  „A”

 

Sędzia Sektorowy :    Potasiński Tadeusz

Sędzia Wagowy    :    Trzaskowski Wojciech

Sędzia Sekretarz   :     Grzelak Katarzyna - tłumacz

 

       Stanowisko NR

1         Badowski Mariusz

2         Wróblewski Jerzy

3         Sawicki Jan

4         Micner Mariusz

5         Przybysz Piotr

6         Łapiński Jerzy

7         Jachacy Roman

8         Tomaszewski Grzegorz

9         Nałęcz Józef

10    Kuklewski Adam

11    Waligórski Dariusz

12    Zimniewicz Zygmunt

13    Pazik Piotr

14    Balewski Piotr

15    Sybilski Grzegorz

16    Karasiński Bogdan

17    Pasztaleniec Władysław

18    Mroczkowski Marcin

19    Sobolewski Jacek

20    Nałęcz Michał

21    Galas Grażyna

22    Ostrowski Jarosław

23    Świerżyński Krzysztof

24    Choroś Jacek

25    Kosowski Henryk

26    Stefaniak Przemysław

27    Pyczot Wojciech

28    Sztompka Marek

29    Ratyński Roman

30    Jachowicz Jan

31    Łaszczyk Mariusz

32    Zielony Grzegorz

33    Strzałkowski Piotr

34    Mróz Marek

35   Górniak Wiesław

36  Guzek Radosław

 

SEKTOR „B”                             

 

Sędzia Sektorowy :    Matyja Stanisław

Sędzia Wagowy    :    Dąbkowski Tadeusz

Sędzia Sekretarz   :     Kalmus Łukasz - tłumacz

 

        Stanowisko NR

1          Biernat Wojciech

2          Wołoszyn Andrzej

3          Siwik Bartłomiej

4          Mofina Kamil

5          Osik Mirosław

6          Fomel Adam

7          Sommer Leszek

8          Piechocki Jan

9          Rawski Robert

10      Szumidło Bartosz

11      Sikora Paweł

12      Kazimieruk Magdalena

13      Lidia Stabach

14      Prekurat Wojciech

15      Zabuski Wacław

16      Zimniewicz Lucyna

17      Nalewczyński Paweł

18      Ciesielski Piotr

19      Pękacki Zbigniew

20      Rabiński Arkadiusz

21      Ługowski Karol

22      Tlaga Wacław

23      Mierzejewski Maciej

24      Storma Stanisław

25      Wojtalewicz Marcin

26      Grycuk Iwona

27      Turek Zbigniew

28      Zimniewicz Piotr

29      Wójcicki Krzysztof

30      Pyczot Piotr

31      Jerzy Jarosz

32      Piechocki Piotr

33      Leleniak Kazimierz

34      Filpowicz Henryk   

35      Kobryniak Krzysztof 

36      Derlatka Rafał                                                                         

 

SEKTOR „C”                            

 

Sędzia Sektorowy :    Grzelak Waldemar

Sędzia Wagowy    :    Jankowski Krzysztof

Sędzia Sekretarz   :     Chądzyńska Ewelina - tłumacz

 

        Stanowisko NR

1        Stefaniak Adam

2        Molski Mieczysław

3        Salwa Agnieszka

4        Konopka Beata

5        Kulikowski Janusz

6        Pietrzykowski Tadeusz

7        Mizeracki Bolesław

8        Wierzbowski Ryszard

9        Rosa Rafał

10    Biernat Iwona

11    Motur Jarosław

12    Waligórski Marek

13    Ambroziak Henryk

14    Wojas Jerzy

15    Tułodziecki Andrzej

16    Narewski Paweł

17    Jarosz Grzegorz

18    Gołębiewski Włodzimierz

19    Rudnik Klaudia

20    Godlewski Wiesław

21    Turek Krzysztof

22    Zimniewicz Lucyna

23    Ponichtera Edyta

24    Szymański Andrzej

25    Bąk Jacek

26    Goławski Krzysztof

27    Swobodz Ireneusz

28    Fiuczek Marek

29    Grundkowski Jacek

30    Włodarczyk Kazimierz

31    Wilk Paweł

32    Wiland Marek

33    Kazimierczyk Kakolina

34    Rynkowski Arkadiusz

35    Mer Amin

36    Fido Przemysław

 

Rezerwowi :

 

1.      Olczak Daniel

 

SEKTOR „D”                            

 

Sędzia Sektorowy :    Kalinowski Artur

Sędzia Wagowy    :    Dębski Karol

Sędzia Sekretarz   :     Solka Tomasz - tłumacz

 

        Stanowisko NR

1        Ryński Tadeusz

2        Leniar Jan

3        Sobótka Krzysztof

4        Szypszak Katarzyna

5        Konopka Adrianna

6        Iwiński Andrzej

7        Biedrzycki Krystian

8        Wojas Przemysław

9        Mauersbergier Dariusz

10    WaligórskiKrzysztof

11    Karetko Paweł

12    Gromek Dariusz

13    Grzybowski Krzysztof

14    Byrski Kazimierz

15    Stompor Piotr

16    Sadło Sebastian

17    Kolczyński Henryk

18    Cwalina Andrzej

19    Opolski Piotr

20    Grzybowski Maciej

21    Chwaliński Witold

22    Zacheja Adam

23    Myszkowski Wiesław

24    Czernecki Szczepan

25    Mocki Waldemar

26    Krzymiński Adam

27    Janiak Wanda

28    Kronowiecki Szymon

29    Lenart Grzegorz

30    Krysztopik Ryszard

31    Domaszewski Wiesław

32    Kowalczyk Grzegorz

33    Krymski Janusz

34    Rechajget Robert

35    Łaszczyk Mariusz

36    Fido Włodzimierz

 

SEKTOR „E”                            

 

Sędzia Sektorowy :    Konopka Mirosław

Sędzia Wagowy    :    Janczarek Jerzy

Sędzia Sekretarz   :     Bendyk Marta - tłumacz

 

        Stanowisko NR

1        Rogoziński

2        Woldon Krzysztof

3        Bojanek Krzysztof

4        Jędrych Adam

5        Kowalczyk Robert

6        Nargiełło Stefan

7        Lewandowski Zbigniew

8        Malta Jarosław

9        Wiśniewski Adam

10    Janiak Ryszard

11    Jeczeń Tomasz

12    Faderewski Henryk

13    Krzymiński Michał

14    Chorosz Bogusław

15    Czudowski Lech

16    Antczak Adam

17    Tandecki Grzegorz

18    Jaworski Dariusz

19    Sowa Wojciech

20    Galas Marek

21    Leszek Adam

22    Siekiera Olga

23    Grześ Tadeusz

24    Połomski Maciej

25    Czykała Adam

26    Stromecki Krystian

27    Pastusiak Waldemar

28    Ostrowski Arkadiusz

29    Gostomski Zygmunt

30    Tokarski Robert

31    Kaczkiewicz Mirosław

32    Borowy Marcin

33    Antosik Kamil

34    Januszewicz Piotr

35    Lewicki Artur

36    Koperki Wojciech

 

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty