Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody klubowe - archiwum

Troć 2009


Koło Wędkarskie „TOPIK" w Białogardzie rozpoczęło tegoroczny sezon wędkarski od zorganizowania I ZAWODÓW SPINIGNOWYCH „TROĆ 2009" . Zawody odbyły się w niedzielę 4 stycznia br. na rzece Parsęta w okolicy parkingu w Osówku. W zawodach wzięło udział 48 wędkarzy z Powiatu Białogardzkiego oraz z Okręgu Szczecin i Koszalin. Pomimo mroźnej aury atmosfera podczas zawodów była gorąca i to nie tylko z powodu gorącej grochówki i kiełbasek prosto z grilla - wszystkim dopisywał świetny humor. Tym razem na podium nikt nie stanął gdyż siatki na ryby były puste i nie została złapana żadna ryba. Tak rozpoczęty sezon wędkarski będzie jednak motywacją do dalszych wzmożonych wysiłków, które przyniosą nowego rekordy w połowach, czego życzymy wędkarzom z Koła „TOPIK" . Organizatorzy serdecznie dziękują za udostępnienie parkingu w Osówku panu Sebastianowi Włodarskiemu oraz sponsorom: Bogdanowi Brzozowskiemu, Janowi Bonalskiemu, Czesławowi Dembler i Henrykowi Tyszkiewiczowi.

Podczas zawodów uroczyście wręczono odznakę nadaną na wniosek Koła PZW Bałogard Miasto „Wzorowy Młody Wędkarz" Maciejowi Makowieckiemu z Białogardu, który jest aktualnie Mistrzem Okręgu i czynnym uczestnikiem Mistrzostw Polski. Gratulujemy!

Na zakończenie głos zabrał zaproszony radny powiatu Andrzej Adamczewski, który pogratulował zorganizowania zawodów i życzył udanych połowów na kolejnych.

Poleć znajomemu

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty