Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody ogólnopolskie (GPx i MP, eliminacje do GPx) - archiwum

Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spod lodu 7-9 styczeń 2011 - Wyniki

Klasyfikacja Drużynowa Grand - Prix Polski o Mistrzostwo Polski w    wędkarstwie podlodowym Koszalin 07-09.01.2011 r.

L.p.

Drużyna

         I tura

   II tura

 

Suma waga

punktów

Suma

punktów

miejsce

Waga

Punkty

drużyny

Punkty

drużyny

Waga

Punkty

drużyny

Punkty

drużyny

1

WKS „Cupido" Iława

2215

19,0

2790

24,0

5005

43,0

1

2

Klub „Łowisko Net"

1505

27,5

3355

24,0

4860

51,5

2

3

ORKWS Radom

2360

24,0

2090

31,0

4450

55,0

3

4

WKS Dunajec Nowy Sącz I

1320

33,0

2670

31,0

3990

64,0

4

5

Okręg Mazowiecki I

1500

31,5

2675

33,0

4175

64,5

5

6

Klub Maver Polska OPZW   Piotrków Tryb.

945

44,0

3745

25,0

4690

69,0

6

7

Drwęca Ostróda

1705

22,0

1305

48,0

3010

70,0

7

8

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok I

810

49,0

2990

22,0

3800

71,0

8

9

Okręg Koszalin Colmic-Catfish II

1640

41,0

2425

33,0

4065

74,0

9

10

Petro-Spin Płock

1035

45,5

2245

30,0

3280

75,5

10

11

Okręg Mazowiecki IV

1180

42,0

2295

36,0

3475

78,0

11

12

TKW Liwi Robaczki Tarnów

1455

31,0

1325

47,5

2780

78,5

12

13

Podlaski Klub Wędkarski  OPZW Białystok II

1860

21,0

920

61,0

2780

82,0

13

14

Okręg Koszalin

Colmic-Catfish I

2010

35,0

1535

47,5

3545

82,5

14

15

OKW Katowice

840

48,5

2135

40,5

2975

89,0

15

16

Okręg Mazowiecki III

580

56,0

2810

35,0

3390

91,0

16

17

KWS „Potok" Ciechanów

1000

47,5

1530

43,5

2530

91,0

17

18

Podkarpacki Wędkarski Klub Sportowy

1180

42,0

1325

51,0

2485

93,0

18

19

ZO Szczecin

890

50,0

1850

48,0

2740

98,0

19

20

WKS Siedlce

800

51,5

1305

51,0

2105

102,5

20

21

Klub Podlodowy

Tarnów Miasto

780

52,0

660

65,0

1440

117,0

21

22

WKS Dunajec Nowy Sącz II

725

55,0

840

64,0

1565

119,0

22

23

Okręg Mazowiecki II

215

69,5

2845

51,0

3060

120,5

23

24

OPZW Tarnobrzeg

285

68,0

1025

56,0

1310

124,0

24

                                                                                              Artur Kalinowski - Sędzia Główny

Klasyfikacja indywidualna Grand-Prix Polski o Mistrzostwo Polski w wędkarstwie podlodowym.  Koszalin 07 - 09.01.2011 r.

 

L.p.

Drużyna

Imię i Nazwisko

Nr.

startowy

        I Tura

          II Tura

Suma

Waga

punktów

Suma

punktów

miejsce

Sektor

Waga

punkty

punkty

sektor

Waga

punkty

punkty

1

Indyw.

Ryszard Dzikiewicz

30

A

885

4,0

B

1555

2,0

2240

6,0

1

2

WKS"Cupido Iława

Andrzej Łapiński

3

B

1095

2,0

C

1210

5,0

2305

7,0

2

3

Okręg Mazowiecki IV

Rafał Pykało

14

A

680

5,0

 B

1530

3,0

2210

9,0

3

4

Okręg Koszalin Colmic-Catfish II

Kamil Dzikiewicz

21

C

1265

3,0

C

1035

7,0

2300

10,0

4

5

Indyw.

Marcin Małachowski

26

B

1580

1,0

C

885

10,0

2465

11,0

5

6

WKS „Cupido" Iława

Tadeusz Wiziecki

3

A

850

2,0

B

980

9,0

1830

11,0

6

7

Klub „Łowisko Net"

Tomasz Kupren

8

B

445

9,5

C

1880

2,0

2325

11,5

7

8

Okręg Mazowiecki I

Paweł Galaj

10

A

515

11,0

B

1635

1,0

2150

12,0

8

9

TKW Liwi Robaczki Tarnów

Krzysztof Zakrzewski

15

B

685

5,0

A

745

7,5

1430

12,5

9

10

ZO Szczecin

Janusz Roguski

19

A

675

6,0

B

1325

7,0

2000

13,0

10

11

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok II

Tomasz Zaniewski

13

A

980

1,0

C

615

13,0

1595

14,0

11

12

ORKWS Radom

Grzegorz Pająk

16

B

540

6,0

B

985

8,0

1525

14,0

12

13

Okręg Mazowiecki IV

Maciej Fabisiak

14

C

500

9,0

A

765

5,0

1265

14,0

13

14

ORKWS Radom

Jarosław Gregorczyk

16

C

1545

1,0

 C

495

14,0

2040

15,0

14

15

Klub „Łowisko Net"

Wojciech Sokolnicki

8

A

365

13,0

A

1060

3,0

1425

16,0

15

16

Podkarpacki Wędkarski Klub Sportowy

Wiesław Widak

4

B

780

3,0

B

545

14,0

1325

17,0

16

17

Petro-Spin Płock

Leszek Tarka

11

B

445

9,5

C

935

8,0

1380

17,5

17

18

Okręg Mazowiecki III

Józef Lupa

17

B

255

15,0

C

1860

3,0

2115

18,0

18

19

WKS Dunajec Nowy Sącz I

Maria Szepeta

20

C

330

14,0

C

1655

4,0

1985

18,0

19

20

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok I

Andrzej Gorlewski

6

C

410

12,0

B

1370

6,0

1780

18,0

20

21

Okręg Koszalin Colmic-Catfish II

Paweł Kasperowicz

21

B

220

16,5

A

1140

2,0

1360

18,5

21

22

Okręg Mazowiecki II

Dariusz Studniarz

7

C

215

18,0

A

2535

1,0

2750

19,0

22

23

Klub Maver Polska OPZW Piotrków Tryb.

Andrzej Sztukowski

9

B

185

18,0

C

2160

1,0

2345

19,0

23

24

OKW Katowice

Waldemar Mikszto

5

A

325

15,0

B

1455

4,0

1780

19,0

24

25

KWS "Potok" Ciechanów

Marcin Majewski

12

A

790

3,0

C

480

16,0

1270

19,0

25

26

WKS Siedlce

Łukasz Gałązka

22

B

525

7,0

B

710

12,0

1235

19,0

26

27

WKS Dunajec Nowy Sącz I

Krzysztof Wolak

20

A

580

7,0

A

495

12,0

1075

19,0

27

28

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok I

Piotr Kowalewski

6

A

285

16,0

A

975

4,0

1260

20,0

28

29

Indyw.

Adam Staszewski

25

B

710

4,0

B

500

17,0

1210

21,0

29

30

Petro-Spin Płock

Jacek Urbański

11

A

545

10,0

A

575

11,0

1120

21,0

30

31

Drwęca Ostróda

Józef Dziki

24

C

650

6,0

A

375

15,0

1025

21,0

31

32

Okręg Koszalin Colmic-Catfish I

Franciszek Torbiński

23

A

360

14,0

A

745

7,5

1105

21,5

32

33

Okręg Koszalin Colmic-Catfish I

Grzegorz Kwiatkowski

23

C

1500

2,0

B

390

20,0

1890

22,0

33

34

Klub Maver Polska OPZW Piotrków Tryb.

Adam Kruk

9

A

235

18,0

B

1380

6,0

1615

23,0

34

35

Drwęca Ostróda

Andrzej Michel

24

B

495

8,0

C

485

15,0

980

23,0

35

36

Klub „Łowisko Net"

Kacper Górecki

8

C

695

5,0

B

415

19,0

1110

24,0

36

37

TKW Liwi Robaczki Tarnów

Tomasz Nysztal

15

A

550

9,0

B

510

16,0

1060

25,0

37

38

WKS „Cupido" Iława

Bogusław Murzyn

3

C

270

15,0

A

600

10,0

870

25,0

38

39

Okręg Mazowiecki I

Dariusz Ferens

10

B

220

16,5

C

930

9,0

1150

25,5

39

40

Drwęca Ostróda

Roman Bogdan

24

A

660

8,0

B

445

18,0

1005

26,0

40

41

Okręg Mazowiecki III

Michał Brzezowski

17

A

165

20,0

A

760

6,0

925

26,0

41

42

ORKWS Radom

Jan Leszczyński

16

A

275

17,0

A

610

9,0

885

26,0

42

43

Indyw.

Dariusz Jankowski

31

A

470

12,0

A

405

14,0

875

26,0

43

44

WKS Dunajec Nowy Sącz I

Roman Cyfra

20

B

410

12,0

B

520

15,0

930

27,0

44

45

Klub Podlodowy Tarnów Miasto

Robert Gacoń

1

B

325

14,0

B

580

13,0

905

27,0

45

46

Okręg Mazowiecki I

Mariusz Bernatowicz

10

C

765

4,0

A

110

23,0

875

27,0

46

47

Klub Maver Polska OPZW Piotrków Tryb.

Janusz Zalewski

9

C

525

8,0

A

205

19,0

730

27,0

47

48

Indyw.

Sławomir Żołądź

27

C

145

22,0

C

1060

6,0

1205

28,0

48

49

KWS Potrok Ciechanów

Mirosław Brzeziński

12

C

210

19,0

B

785

10,0

995

29,0

49

50

WKS Dunajec Nowy Sącz II

Krzysztof Szepeta

18

B

435

11,0

C

470

18,0

905

29,0

50

51

Indyw.

Krystyna Rudyńska

29

C

375

13,0

A

315

16,0

690

29,0

51

52

OKW Katowice

Robert Jamróz

5

C

450

11,0

C

415

19,0

865

30,0

52

53

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok II

Zbigniew Maciejewski

13

C

545

7,0

B

255

23,0

800

30,0

53

54

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok I

Piotr Miastkowski

6

B

115

21,0

C

645

12,0

760

33,0

54

55

OPZW Tarnobrzeg

Andrzej Kaczmarski

2

C

200

20,0

A

430

13,0

630

33,0

55

56

Podkarpacki Wędkarski Klub Sportowy

Bartosz Jagusztyn

4

A

140

23,0

C

780

11,0

920

34,0

56

57

Klub Podlodowy Tarnów Miasto

Krzysztof Maj

1

C

455

10,0

A

80

24,0

535

34,0

57

58

Petro-Spin Płock

Bartosz Głowacki

11

C

45

26,0

B

735

11,0

780

37,0

58

59

Podlaski Klub Wędkarski OPZW Białystok II

Mieczysław Szczerbakow

13

B

335

13,0

A

50

25,0

385

38,0

59

60

WKS Siedlce

Arkadiusz Krzycki

22

A

155

21,5

C

475

17,0

630

38,5

60

61

Okręg Koszalin Colmic-Catfish I

Marian Masewicz

23

B

150

19,0

C

400

20,0

550

39,0

61

62

WKS Dunajec Nowy Sącz II

Artur Szczygieł

18

A

225

19,0

A

135

21,0

360

40,0

62

63

OKW Katowice

Andrzej Gottwald

5

B

65

22,5

A

265

17,5

330

40,0

63

64

ZO Szczecin

Artur Nowakowski

19

B

140

20,0

C

335

21,0

475

41,0

64

65

TKW Liwi Robaczki Tarnów

Robert Florczak

15

C

220

17,0

C

70

24,0

290

41,0

65

66

Podkarpacki  Wędkarski Klub Sportowy

Jerzy Tomaka

4

C

240

16,0

A

0

26,0

240

42,0

66

67

KWS Potok Ciechanów

Marek Dembski

12

B

0

25,5

A

265

17,5

265

43,0

67

68

ZO Szczecin

Mieczysław Grzesiak

19

C

75

24,0

A

190

20,0

265

44,0

68

69

Indyw.

Ryszard Głód

28

B

65

22,5

B

310

22,0

375

44,5

69

70

OPZW Tarnobrzeg

Zbigniew Duda

2

A

70

24,0

B

340

21,0

410

45,0

70

71

WKS Siedlce

Mirosław Nowak

22

C

120

23,0

A

120

22,0

240

45,0

71

72

Okręg Koszalin Colmic-Catfish II

Sebastian Nowakowski

21

A

155

21,5

B

250

24,0

405

45,5

72

73

OPZW Tarnobrzeg

Radosław Wojtak

2

B

15

24,0

C

255

22,0

270

46,0

73

74

Okręg Mazowiecki III

Michał Tobiasz

17

C

160

21,0

B

190

26,0

350

47,0

74

75

Okręg Mazowiecki II

Andrzej Talarek

7

A

0

26,0

C

180

23,0

180

49

75

76

WKS Dunajec Nowy Sącz II

Dariusz Chlebek

18

C

65

25,0

B

235

25,0

300

50,0

76

77

Okręg Mazowiecki II

Bartosz Nysztal

7

B

0

25,5

B

130

27,0

130

52,5

77

78

Okręg Mazowiecki IV

Michejasz Kujanek

14

B

0

28,0

C

0

28,0

0

56,0

78

79

Klub Podlodowy Tarnów Miasto

Brak

1

A

0

28,0

C

0

28,0

0

56,0

79

 

                                                               Artur Kalinowski Sędzia Główny

Poleć znajomemu

Załączniki

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty