BEZWZGLĘDNY ZAKAZ KĄPIELI Wykaz zbiorników wodnych w poszczególnych powiatach: Bolesławiec – zbiorniki: ... więcej

Najaktywniejsi

ZAWODY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „ZŁOTA RYBKA 2014”

Aktualności | 2014-08-29 | Publikujący: Cieplice "Miasto"

W imieniu Zarząd Koła PZW Jelenia Góra „Cieplice” zapraszamy na zawody dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie spławikowej, które odbędą się w dniu 14 września na zbiorniku Cegielnia w Jeleniej Górze. Szczegóły na załączonym plakacie zawodów. ... więcej

MILIMETRY OD PODIUM….

Wyniki zawodów | 2014-08-29 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

Duży sukces odniósł nasz Kolega Andrzej Sikorski (Koło PZW Zgorzelec, Wędkarski Klub Sportowy „Champion”), który zajął IV miejsce na Mistrzostwach Polski Weteranów w Klimontowie. Naprawdę niewiele zabrakło, a zająłby miejsce na podium tych zawodów. Drugi z naszych zawodników - Kol. Józef Miśków – zajął 15 miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!! http://www.pzwtarnobrzeg.pl/index.php/zawody-ogolnopolskie/111-miedzynarodowe-mistrzostwa-polski-weteranow-w-wedkarstwie-splawikowym-klimontow-2014-klasyfikacja-zawodow... więcej

Gratulacje dla przyszłej Mamy ;-)

Aktualności | 2014-08-28 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

Gratulacje dla przyszłej mamy ;-) Składają Koleżanki i Koledzy z Biura ZO PZW w Jeleniej Górze ... więcej

NADZWYCZAJNE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KOŁA PZW JELENIA GÓRA „CIEPLICE”

Aktualności | 2014-08-27 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

NADZWYCZAJNE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KOŁA PZW JELENIA GÓRA „CIEPLICE” Informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr 1/VII/2014 Zarządu Koła PZW Jelenia Góra „Cieplice” z dnia 18 lipca 2014 roku, zwołane zostało Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW Jelenia Góra „Cieplice”. Nadzwyczajne Walne odbędzie się w dniu 6 września 2014 roku (sobota) w terminach: · I termin – godz. 16:00 · II termin – godz. 16:15 Celem zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków ...... więcej

I zawody „Belly Boat Wojanów 2014”w dyscyplinie muchowej

Komunikaty | 2014-08-27 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

Okręgowy Kapitanat Sportowy ZO PZW w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich zawodników na I zawody „Belly Boat Wojanów 2014”w dyscyplinie muchowej. Termin zawodów:13 września (sobota) - zbiórka godz. 9.00 Teren zawodów: zbiornik w Wojanowie Biuro zawodów: brzeg od strony Wojanowa Prawo startu: wszyscy zawodnicy, którzy do dnia 10.09.2014 r. dokonają wpłaty startowego na konto okręgu PZW Jelenia Góra Czas trwania zawodów: od godz. 10.00 do godz.15.00 Opłata startowa:100 zł od osoby. Organizator zapewnia: ...... więcej

Czerwony Rak

Aktualności | 2014-08-26 | Publikujący: Lwówek Śląski

Dnia 24 sierpnia 2014 roku na żwirowni w Rakowicach Małych odbyły się pierwsze zawody wędkarskie o Puchar „Czerwonego Raka”. Zawody zostały przeprowadzone na ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym „Czerwony Rak”, a zorganizowane przez właściciela Pana Pisarskiego, który ufundował puchary oraz dobre „gazowane” napoje, a po zawodach posiłek w postaci pysznej grochówki i kiełbaski z grilla,w organizacji brało również naszeKoło PZW Lwówek Śląski. W zawodach uczestniczyło 22 wędkarzy. Ze względu na niedużą ilość ...... więcej

Relacja z IV tury „Turnieju Zgorzeleckiego” zawody spławikowe „O Puchar Starosty Zgorzeleckiego”

Wyniki zawodów | 2014-08-26 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

Zgodnie z terminarzem, w dniu 17 sierpnia 2014 r. rozegrane zostały czwarte już zawody wędkarskie z cyklu „Turnieju Zgorzeleckiego” organizowane przez WKS „Champion” Zgorzelec. Podziękowania składamy Panu Arturowi Bielińskiemu – Staroście Zgorzeleckiemu – za przyjęcie patronatu i ufundowanie trzech pucharów dla zwycięzców oraz koszulek i informatorów z logo Powiatu dla wszystkich uczestników imprezy (łącznie 25 osób). Spotkaliśmy się o godz. 8:00 na zbiorniku Witka w Niedowie. Jak zwykle dopisała pogoda, 17 ...... więcej

KOMUNIKAT SPINNINGOWYCH MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA -2014

Komunikaty | 2014-08-25 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

Informujemy, że w dniu 14 września 2014 roku na zbiorniku Mietków odbędą się zawody spinningowe Mistrzostw Dolnego Śląska, organizowane przez Okręg PZW we Wrocławiu. W załączeniu komunikat organizacyjny zawodów.... więcej

Nie zapomnieliśmy o naszych seniorach

Aktualności | 2014-08-24 | Publikujący: Lubań "Miasto"

To było prawdziwe święto dla wędkarzy! Koło PZW Lubań Miasto zorganizowało wędkarskie zawody dla zawodników, którzy ukończyli 60 lat. Mimo że ryby za bardzo brać nie chciały, to nikt nie miał powodów do narzekania. Tego typu zawody w Lubaniu to nowość. Do wędkarskiej rywalizacji stanęli hobbyści, którzy ukończyli 60 lat. Po czterogodzinnej rywalizacji zostali wyłonieni najlepsi. Tytuł Super-Seniora wywalczył Kazimierz Jakubowski, który zgromadził 336pkt. Druga lokata przypadła Cezaremu Rosikoniowi, który uzbierał 292 oczka. ...... więcej