Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Władze

WYKAZ WŁADZ I ORGANÓW OKRĘGU PZW W JELENIEJ GÓRZE
wybranych na XI OZD Kół PZW w dn. 17.06.2017 r. na kadencję 2017-2021

 

ZARZĄD OKRĘGU

Antoni Lewkowicz - prezes Zarządu Okręgu
Artur Skrzęta - wiceprezes ZO ds. organizacyjno-prawnych
Kazimierz Kwitowski - wiceprezes ZO ds. zagospodarowania i ochrony wód
Zdzisław Barycki - wiceprezes ZO ds. sportu
Janusz Pernej - wiceprezes ZO ds. młodzieży
Leszek Chmielewski - skarbnik Zarządu Okręgu
Zbigniew Kozłowski - sekretarz Zarządu Okręgu
Franciszek Czaiński - członek Zarządu Okręgu
Zdzisław Holek - członek Zarządu Okręgu
Igor Glinda - członek Zarządu Okręgu
Mariusz Szalej - członek Zarządu Okręgu
Tomasz Mach - członek Zarządu Okręgu
Jerzy Pozierak - członek Zarządu Okręgu
Tadeusz Sandak - członek Zarządu Okręgu
Wilhelm Tomczuk - członek Zarządu Okręgu


OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

Janusz Latoch - przewodniczący OKR
Ryszard Migdalski - zastępca przewodniczącego OKR
Roman Kulesza - sekretarz OKR
Alfred Birulo - członek OKR
Edward Grabski - członek OKR

 

OKRĘGOWY SĄD KOLEŻEŃSKI

Tadeusz Titow - przewodniczący OSK
Grzegorz Drewniak - zastępca przewodniczącego OSK
Adam Kołodziej - sekretarz OSK
Józef Bauza - członek OSK
Ryszard Cerajewski - członek OSK
Czesław Rusakiewicz- członek OSK
Janusz Machała - członek OSK

 

Rzecznik dyscyplinarny Zarządu Okręgu - Zdzisław Holek

Rzecznik prasowy Zarządu Okręgu - Paweł Kłobucki


SKŁADY IMIENNE KOMISJI PROBLEMOWYCH

 


OKRĘGOWY KAPITANAT SPORTOWY

Rafał Wawrzynowicz - przewodniczący OKS, koordynator dyscypliny spławikowej
Marta Pochmara - sekretarz OKS
Ryszard Janiak - koordynator dyscypliny morskiej i podlodowej
Robert Kuźniewski - koordynator dyscypliny muchowej
Piotr Michnowicz - koordynator dyscypliny muchowej
Zbigniew Bielawski - przewodniczący Okręgowego Kolegium Sędziów,
Renata Wawrzynowicz - koordynator zawodów młodzieżowych
Ryszard Kitler - członek OKS
Przemysław Pochmara - członek OKS

 

OKRĘGOWE KOLEGIUM SĘDZIOWSKIE

Zbigniew Bielawski - przewodniczący Kolegium
Rafał Wawrzynowicz - członek Kolegium
Zdzisław Barycki - członek Kolegium

 

KOMISJA DYSCYPLINARNA PRZY OKS

Stanisław Kirwiel - przewodniczący Komisji
Józef Miśków - członek Komisji
Franciszek Czaiński - członek Komisji


OKRĘGOWA KOMISJA MŁODZIEŻOWA

Janusz Pernej - przewodniczący Komisji
Renata Wawrzynowicz - sekretarz Komisji
Zdzisław Holek - członek Komisji
Piotr Kękuś - członek Komisji
Mateusz Wieczorek - członek Komisji

 

OKRĘGOWA KOMISJA ODZNAKI

Artur Skrzęta - przewodniczący Komisji
Joanna Spychała - sekretarz Komisji
Zbigniew Kozłowski - członek Komisji

 

OKRĘGOWA KOMISJA GOSPODARCZA

Artur Skrzęta - przewodniczący Komisji
Leszek Chmielewski - członek Komisji
Tadeusz Sandak - członek Komisji
Mariusz Latusiński - członek Komisji, główny księgowy biura ZO


OKRĘGOWA KOMISJA DS. GOSPODARKI RYBACKIEJ I OCHRONY WÓD

Kazimierz Kwitowski - przewodniczący Komisji
Franciszek Czaiński - zastępca przewodniczącego
Paweł Kłobucki - sekretarz (Główny specjalista - ichtiolog - biuro ZO)
Paweł Rzemek - członek Komisji
Krzysztof Wiśniewski - członek Komisji
Mariusz Szalej - członek Komisji
Józef Goszczycki - członek Komisji

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin