Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Władze

WYKAZ WŁADZ I ORGANÓW OKRĘGU PZW W JELENIEJ GÓRZE

wybranych na XI OZD Kół PZW w dn. 17.06.2017 r. na kadencję 2017-2020

 

ZARZĄD OKRĘGU

 

Antoni Lewkowicz  - prezes Zarządu Okręgu

Artur Skrzęta - wiceprezes ZO ds. organizacyjno-prawnych

Kazimierz Kwitowski - wiceprezes ZO ds. zagospodarowania i ochrony wód

Zdzisław Barycki - wiceprezes ZO ds. sportu

Janusz Pernej - wiceprezes ZO ds. młodzieży

Leszek Chmielewski - skarbnik Zarządu Okręgu

Zbigniew Kozłowski - sekretarz Zarządu Okręgu

Franciszek Czaiński - członek Zarządu Okręgu

Zdzisław Holek - członek Zarządu Okręgu

Igor Glinda - członek Zarządu Okręgu

Mariusz Szalej - członek Zarządu Okręgu

Tomasz Mach - członek Zarządu Okręgu

Jerzy Pozierak - członek Zarządu Okręgu

Tadeusz Sandak - członek Zarządu Okręgu

Wilhelm Tomczuk - członek Zarządu Okręgu


OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

 

Janusz Latoch - przewodniczący OKR

Ryszard Migdalski - zastępca przewodniczącego OKR

Roman Kulesza - sekretarz OKR

Alfred Birulo - członek OKR

Edward Grabski - członek OKR

 

OKRĘGOWY SĄD KOLEŻEŃSKI

 

Tadeusz Titow - przewodniczący OSK

Grzegorz Drewniak - zastępca przewodniczącego OSK

Adam Kołodziej - sekretarz OSK

Józef Bauza - członek OSK

Ryszard Cerajewski - członek OSK

Czesław Rusakiewicz- członek OSK

Janusz Machała - członek OSK

 

Rzecznik dyscyplinarny Zarządu Okręgu   - Zdzisław Holek

Rzecznik prasowy Zarządu Okręgu            - Paweł Kłobucki

 

 

SKŁADY IMIENNE KOMISJI PROBLEMOWYCH


OKRĘGOWY KAPITANAT SPORTOWY

 

Rafał Wawrzynowicz – przewodniczący OKS, koordynator dyscypliny spławikowej

Edyta Malec – sekretarz OKS, specjalista ds. organizacyjno-sportowych biura ZO

Adam Kołodziej – koordynator dyscypliny spinningowej

Ryszard Janiak – koordynator dyscypliny morskiej i podlodowej

Robert Kuźniewski – koordynator dyscypliny muchowej

Piotr Michnowicz – koordynator dyscypliny muchowej

Krzysztof Rudnicki – przewodniczący Okręgowego Kolegium Sędziów,

Renata Wawrzynowicz - koordynator zawodów młodzieżowych

Ryszard Kitler – członek OKS

 

OKRĘGOWE KOLEGIUM SĘDZIOWSKIE

 

Krzysztof Rudnicki - przewodniczący Kolegium

Rafał Wawrzynowicz - członek Kolegium

Zdzisław Barycki - członek Kolegium

 

KOMISJA DYSCYPLINARNA PRZY OKS

 

Stanisław Kirwiel – przewodniczący Komisji

Józef Miśków – członek Komisji

Franciszek Czaiński – członek Komisji

 

OKRĘGOWA KOMISJA MŁODZIEŻOWA

 

Janusz Pernej - przewodniczący Komisji

Renata Wawrzynowicz - sekretarz Komisji

Zdzisław Holek - członek Komisji

Piotr Kękuś - członek Komisji

Mateusz Wieczorek - członek Komisji

 

OKRĘGOWA KOMISJA ODZNAKI

 

Artur Skrzęta  - przewodniczący Komisji

Joanna Spychała - sekretarz Komisji

Ryszard Kucharski - członek Komisji

Zbigniew Kozłowski - członek Komisji

 

OKRĘGOWA KOMISJA GOSPODARCZA

 

Artur Skrzęta - przewodniczący Komisji

Leszek Chmielewski - członek Komisji

Tadeusz Sandak - członek Komisji

Mariusz Latusiński - członek Komisji, główny księgowy biura ZO

 

 

OKRĘGOWA KOMISJA DS. GOSPODARKI RYBACKIEJ I OCHRONY WÓD

 

Kazimierz Kwitowski - przewodniczący Komisji

Franciszek Czaiński - zastępca przewodniczącego

Paweł Kłobucki - sekretarz (Główny specjalista – ichtiolog - biuro ZO)

Paweł Rzemek - członek Komisji

Krzysztof Wiśniewski - członek Komisji

Mariusz Szalej - członek Komisji

Józef Goszczycki - członek Komisji