Okręg PZW Jelenia Góra
http://www.pzw.org.pl/jeleniagora

Aktualności

SZKOLENIE NA INSTRUKTORÓW W DYSCYPLINIE RZUTOWEJ

Aktualności | 2019-04-02 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze

Okręgowa Komisja Młodzieżowa PZW w Jeleniej Górze organizuje w dniu 4 maja 2019 roku szkolenie na instruktorów w dyscyplinie rzutowej, które odbędzie się na boisku szkolnym przy zespole Szkół Publicznych w Lubawce, ul. Mickiewicza 4, zbiórka do godziny 10.00.

 

Na zaproszenie Okręgowej Komisji ds. Młodzieży w Jeleniej Górze szkolenie poprowadzi znakomity szkoleniowiec w tej dyscyplinie wędkarskiej, inspektor młodzieży i zastępca przewodniczącego Rady ds. Młodzieży ZG PZW kol. Andrzej Ulanowski.

 

Celem szkolenia jest przygotowanie do organizowania i prowadzenia zajęć oraz treningów w wędkarstwie rzutowym. Zachęcając do udziału w szkoleniu, pragniemy zwrócić uwagę, że dyscyplina rzutowa jest jedną z konkurencji Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży Wędkarskiej, które cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych wędkarzy. Uczestnicy szkolenia uzyskają stosowne zaświadczenie o nabyciu uprawnień instruktorskich w wędkarstwie rzutowym. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, koszty dojazdu we własnym zakresie lub na koszt macierzystego Koła.

 

Zgłoszenia wyłącznie na karcie zgłoszeniowej należy składać do biura Zarządu Okręgu (e-mail: biuro@pzw.jgora.pl) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 kwietnia 2019 r.

 

Informacji udziela kol. Renata Wawrzynowicz 600 390 271

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Okręgowa Komisja Młodzieżowa

przy ZO PZW w Jeleniej Górze

 

Załączniki