Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie z zawodnikami Kół PZW i WKS Okręgu

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy ZO PZW w Jeleniej Górze zaprasza zawodników i zawodniczki naszego Okręgu, którzy uczestniczyli w 2018 roku w zawodach okręgowych oraz są zainteresowani startami w 2019 roku, na spotkanie w dniu 9 grudnia br. (niedziela) w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gryfowie Śląskim (Gryfów Śląski, ul. Kolejowa 33a).

Spotkanie podzielone jest na dwa panele tematyczne:

- od godz. 10:00 do godz. 13:00 – dyscypliny: spinningowa i muchowa

- od godz. 14:00 do godz. 17:00 – dyscypliny: spławikowa, gruntowa i morska

Spotkanie ma na celu podsumowanie 2018 roku w sporcie okręgowym, wspólne wypracowanie projektu zasad i sposobu organizacji zawodów okręgowych w 2019 roku, przedstawienie propozycji w zakresie terminarza okręgowego na 2019 rok oraz najważniejszych zmian w „Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego”.

Podczas spotkania poświęconego dyscyplinie spinningowej i muchowej wręczona zostanie nagroda dla Najlepszego Spinningisty Okręgu w 2018 roku przygotowana przez Kol. Sebastiana Mazura – trenera kadry narodowej dyscypliny spinningowej – brzegowej, wieloletniego czołowego zawodnika GPX Polski w dyscyplinie spinningowej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy również osoby odpowiedzialne za organizację zawodów w Kołach PZW, zwłaszcza tych organizowanych wg zasady „open”.

Serdecznie zapraszamy!!!

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin