Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Porozumienie z Nadleśnictwem Świeradów na 2019 r.

Informujemy, że Okręg PZW w Jeleniej Górze zawarł porozumienie z Nadleśnictwem Świeradów w zakresie korzystania z infrastruktury leśnej, udostępniania dróg wewnętrznych do zbiorników zaporowych: Złotniki i Leśna na terenie leśnictw Olszyna i Czocha, celem uprawiania amatorskiego połowu ryb. Warunki porozumienia są analogiczne jak w latach ubiegłych.

Przypominamy wszystkim wędkarzom, że:

- na terenach leśnych i przylegających do lasu obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia oraz przedmiotów łatwopalnych;

      -  na terenach leśnych obowiązuje uporządkowanie po sobie wszelkiego rodzaju śmieci;

   - pierwszeństwo na drogach leśnych mają: pojazdy pracowników Lasów Państwowych, pojazdy Zakładów Usług Leśnych, samochody transportujące drewno, turyści uprawiający rekreację – pierwszeństwo obowiązuje bez względu na kierunek poruszania się;

     - postoje samochodów mogą odbywać się wyłącznie w punktach wyznaczonych przez miejscowego leśniczego, a wjazd pojazdami silnikowymi poza udostępnionymi drogami jest zakazany.

Upoważnieni prezesi i skarbnicy zarządów kół mogą pobierać zezwolenia w siedzibie Nadleśnictwa Świeradów (Świeradów Zdrój, ul. 11 listopada 1). Koszt jednego zezwolenia wynosi 18 zł brutto. Zezwolenia będą wkrótce dostępne również w biurze Zarządu Okręgu.

Osobą odpowiedzialną z ramienia Nadleśnictwa jest Pan Piotr Salawa (tel. 603 857 163).

 

Rzecznik prasowy Okręgu

Paweł Kłobucki

 

 

MAPY W ZAŁĄCZNIKU

Poleć znajomemu

Załączniki

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin