Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZGRUPOWANIE BRZEGOWEJ SPINNINGOWEJ KADRY PZW

W dniach 25-26 maja br. Okręg PZW w Jeleniej Górze miał przyjemność gościć zawodników Brzegowej Spinningowej Kadry PZW, którzy na rzece Izerze odbywali swoje zgrupowanie przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata we Francji. Zawodnicy zakwaterowani byli w obiektach Stacji Turystycznej „Orle", a łowienie odbywało się na rzece Izerze.

W zgrupowaniu udział brali także czołowi spinningiści naszego Okręgu, którzy mieli przy okazji możliwość poznania rzeki Izery - łowiska, na którym nie są rozgrywane żadne zawody sportowe. Niewątpliwie łowisko było wyzwaniem dla wszystkich łowiących, a dla Kadrowiczów chwilą na złapanie oddechu przed sportowymi zmaganiami na arenie międzynarodowej.  

 

Okręg PZW w Jeleniej Górze składa serdeczne podziękowanie dla właścicieli i pracowników obiektu Stacja Turystyczna „Orle" za gościnność i miłą atmosferę oraz Nadleśnictwu Szklarska Poręba za umożliwienie dojazdu do Kobylej Łąki, co bardzo ułatwiło logistyczne przeprowadzenie zgrupowania.  

 

Kadrowiczom życzymy udanego startu w Mistrzostwach Świata                      i zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszych wód.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin