Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SUKCES MŁODZIEŻOWEJ REPREZENTACJI OKRĘGU PZW JELENIA GÓRA

No i Mamy!

Pierwsze miejsce drużyny Okręgu PZW Jelenia Góra w Olimpiadzie Młodzieżowej Strefy Południowo-Zachodniej we Wrocławiu.

W dniach 22-23 czerwca w Siechnicach odbyły się zawody młodzieżowe w sportach wędkarskich strefy południowo-zachodniej organizowanej przez Okręg PZW Wrocław. Nasz Okręg PZW Jelenia Góra reprezentowało ośmiu zawodników w utworzonych trzech drużynach.

 

Drużyna I

U-12 Natalia Matiejós                       Koło PZW Pieńsk

U-14 Alan Zabiega                            Koło PZW Lwówek Śląski

U-16 Kacper Królikowski                   Koło PZW Lwówek Śląski

 

Drużyna II

U-12 Jakub Śliwa                              Koło PZW Lubawka

U-14 Jakub Orłowski                         Koło PZW Lubawka

U-16 Maciej Kurzawa                        Koło PZW Lubawka

 

Drużyna III

U-12 brak zawodnika

U-14 Wiktor Piwowarski                   Koło PZW Lwówek Śląski

U-16 Michał Cieśla                           Koło PZW Lwówek Śląski

 

Opiekunowie

Janusz Pernej, Zdzisław Holek, Rafał Wawrzynowicz, Klaudia Kurzawa, Paweł Kurzawa.

W sobotę przeprowadzono testy ekologiczno-wędkarskie oraz sprawnościowe, w których nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca.

 

Testy ekologiczno-wędkarskie

U-12      Natalia Matiejós                   1 miejsce

              Jakub Śliwa                         6 miejsce

U-14      Wiktor Piwowarski               3 miejsce

              Jakub Orłowski                    4 miejsce

              Alan Zabiega                     11 miejsce

U-16      Kacper Królikowski              1 miejsce

              Maciej Kurzawa                   2 miejsce

              Michał Cieśla                     15 miejsce

 

Testy sprawnościowe

U-12      Natalia Matiejós                   5 miejsce

              Jakub Śliwa                         9 miejsce

U-14      Alan Zabiega                       1 miejsce

              Wiktor Piwowarski               4 miejsce

              Jakub Orłowski                    8 miejsce

U-16      Kacper Królikowski              5 miejsce

              Michał Cieśla                       9 miejsce

              Maciej Kurzawa                 14 miejsce

 

W niedzielę na zbiorniku „Błękitna Laguna” młodzież rywalizowała w zawodach spławikowych i tutaj również nasze drużyny popisały się dużymi umiejętnościami. Po trzech godzinach łowienia okazało się, że w czołówce mamy większą część naszej młodzieżowej załogi, i tak:

 

U-12      Natalia Matiejós                   5 miejsce

               Jakub Śliwa                      12 miejsce

U-14      Wiktor Piwowarski               1 miejsce

              Alan Zabiega                       3 miejsce

              Jakub Orłowski                  11 miejsce

U-16      Kacper Królikowski              4 miejsce

              Maciej Kurzawa                   7 miejsce

              Michał Cieśla                     15 miejsce

 

Niespodzianką była nagroda za złowioną największą rybę dla Wiktora Piwowarskiego, który złowił leszcza o wadze 1240 gram.

 

W klasyfikacji drużynowej

 

Pierwsze miejsce Okręg PZW w Jeleniej Górze

Drużyna w składzie Natalia Matiejós, Alan Zabiega, Kacper Królikowski.

Dwunaste miejsce Okręg PZW w Jeleniej Górze

Drużyna w składzie Wiktor Piwowarski, Michał Cieśla.

Trzynaste miejsce Okręg PZW w Jeleniej Górze

Drużyna w składzie Jakub Śliwa, Jakub Orłowski, Maciej Kurzawa.

 

Zawodnikom gratulujemy świetnych wyników i mamy nadzieję, że nie spoczną na laurach. Przed nami kolejne ważne zawody, na których młodzież będzie rywalizowała w konkurencjach wędkarskich, sprawnościowych, rzutowych oraz testach ekologicznych.

 

Powodzenia!

 

Sekretarz OKM

Renata Wawrzynowicz

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin