Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „WĘDKASTWO W MOIM OBIEKTYWIE” – ROZSTRZYGNIĘTY

Z przyjemnością informujemy, że w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Wędkarstwo w moim obiektywie” wielki sukces odnieśli uczestnicy z naszego Okręgu. W kategorii do lat 12 V miejsce zajął Kolega Kacper Filozof z Koła PZW Zgorzelec (zdjęcie pt. „Mazurskie zachody słońca”), natomiast w kategorii do lat 16 zwyciężył Maciej Kurzawa z Koła PZW Lubawka (zdjęcie pt. „Okonek”). W przypadku Kolegi Kacpra jest to kolejny sukces – w 2018 roku jego praca zwyciężyła I edycję konkursu.

 

Przypomnijmy, że konkurs skierowany był do członków PZW w wieku do 16 lat. Organizatorem konkursu była Rada ds. Młodzieży ZG PZW, a tematyka obejmowała najpiękniejsze miejsca, cuda fauny i flory związane z wędkarstwem. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas ogólnopolskiej konferencji działaczy młodzieżowych w Nieborowie w dniu 4 października br., a o punktacji poszczególnych prac zdecydowali w głosowaniu wszyscy jej uczestnicy.

 

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i dziękujemy za reprezentowanie naszego Okręgu.

Uroczyste przekazanie nagród rzeczowych nastąpi na wspólnym spotkaniu z udziałem rodziców i opiekunów oraz przedstawicieli Okręgowej Komisji Młodzieżowej.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin