Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SPOTKANIE Z MŁODZIEŻOWĄ REPREZENTACJĄ OKRĘGU

W dniu 23 listopada br. w biurze Zarządu Okręgu, w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie z młodzieżą Okręgu i ich rodzicami, którzy w 2019 roku reprezentowali Okręg PZW w Jeleniej Górze na Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży w Sportach Wędkarskich.

 

Prowadzącym był Kol. Janusz Pernej – wiceprezes ZO ds. młodzieży i jednocześnie przewodniczący Okręgowej Komisji Młodzieżowej, która w pełnym składzie uczestniczyła w spotkaniu. Ponadto na sali obecny był Kol. Krzysztof Rudnicki – koordynator strefy południowo-zachodniej przy Radzie ds. Młodzieży ZG PZW oraz dyrektor biura ZO Kol. Joanna Spychała.

 

Spotkanie było okazją do podziękowania młodym zawodnikom oraz ich rodzicom za godne reprezentowanie Okręgu na arenie ogólnopolskiej, wysoką kulturę osobistą, koleżeńską postawę i sportową rywalizację w duchu „fair play”. Rodzicom i opiekunom zwłaszcza za umożliwienie młodzieży startu w zawodach ogólnopolskich oraz zaangażowanie w ich przygotowanie. Niewątpliwe trud włożony przez obie strony miał znaczący wpływ na udany debiut naszej reprezentacji w tego typu imprezach. W podziękowaniu za współpracę każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy dyplom-podziękowanie oraz drobny upominek.

 

Ponadto Kol. Janusz Pernej, wspólnie z Kol. Krzysztofem Rudnickim oficjalnie pogratulowali Kol. Kacprowi Filozofowi z Koła PZW Zgorzelec wysokiego V miejsca w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Wędkarstwo w moim obiektywie”, wręczając nagrodę ufundowaną przez Radę ds. Młodzieży oraz upominek z ramienia Zarządu Okręgu.

 

Podsumowując mijający sezon, Kol. Janusz Pernej pogratulował wszystkim udanych startów, podziękował za ciężką pracę i poświęcony czas. W imieniu Okręgowej Komisji Młodzieżowej, wraz z Kol. Renatą Wawrzynowicz – sekretarzem OKM, podziękowali także dyrektorowi biura ZO Kol. Joannie Spychała za współpracę i wspieranie pracy komisji.

 

Niestety z uwagi na zobowiązania rodzinne nie udało się dotrzeć na spotkanie wszystkim reprezentantom Okręgu. Tej młodzieży podziękowania osobiście przekażą wyznaczeni członkowie OKM. Na swoją nagrodę czeka bowiem jeszcze Kol. Maciej Kurzawa z Lubawki – zwycięzca tegorocznego konkursu fotograficznego.

 

Macieju, Natalio i „Kubusie” – nie zapominamy o Was, do zobaczenia wkrótce.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin